خانواده‌های معظم شهدا سرمایه‌های ارزشمند نظام هستند

تاریخ انتشارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۱
کد مطلب : ۳۵۷۱۶۳
استاندار خوزستان با تأکید بر لزوم دیدار مسئولان با خانواده‌های شهدا و ایثارگران و تکریم آنان، گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران سرمایه‌های ارزشمند نظام و انقلاب محسوب می‌شوند.
خانواده‌های معظم شهدا سرمایه‌های ارزشمند نظام هستند
به گزارش «ایثار»، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان به همراه عبدالرضا فرجیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، پنجشنبه هشتم آبان با مادر شهیدان «قائدی» و پدر شهیدان «اکبرزاده دشت بزرگ» و خانواده جانباز شهید «حاج حسین هلیل» دیدار کرد و با تأکید بر لزوم دیدار مسئولان با خانواده‌های شهدا و ایثارگران و تکریم آنان، گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران سرمایه‌های ارزشمند نظام و انقلاب محسوب می‌شوند.
استاندار خوزستان افزود: اگر امروز در کشور امنیت و آرامش داریم به دلیل رشادت‌ها و شهادت‌ فرزندان، همسران و پدران شما بزرگواران است. همه ما وظیفه داریم به پاس قدردانی از فداکاری‌های خانواده‌های معظم شهدا و جانفشانی‌های عزیزانشان، دیدار و تکریم خانواده‌های شهدا را در اولویت کارها قرار بدهیم.
عبدالرضا فرجیان نیز در این نشست گفت: شهدا و ایثارگران پرچم‌های عزت و افتخار نظام اسلامی هستند و دیدار و تکریم از این عزیزان موجب تقویت روحیه خدمت در مسئولان و باعث دلگرمی این عزیزان است.
 مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان گفت: بسیاری از این خانواده‌ها و به خصوص مادران و پدران شهدا انتظاری جز تکریم و توجه ندارند و شیوع ویروس کرونا نباید مانعی برای این امر از سوی مدیران باشد.
انتهای پیام/