مادران شهدا اسوه‌های اخلاق و پاکدامنی هستند

تاریخ انتشارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۰
کد مطلب : ۳۵۷۱۷۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران در حاشیه مراسم تشییع پیکر مادر سرداران شهید «نوبخت» گفت: مادران شهدا اسوه‌های اخلاق و پاکدامنی و شاهدانی بی‌ادعا هستند.
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی در حاشیه مراسم تشییع پیکر حاجیه خانم «حلیمه بانکی» مادر سرداران شهید «علیرضا و حمیدرضا نوبخت» در بابلسر با اشاره به نقش بی‌بدیل مادران عزیز شهدا در تربیت فرزندانشان، گفت: عزت و سربلندی ایران اسلامی مرهون خون پاک شهدا و صبر و بردباری خانواده‌های معظم شهدا است.
مدیرکل بنیاد استان مازندران با بیان اینکه مادران مکرم شهدا مدال شجاعت را بر گردن دارند، گفت: این عزیزان اسطوره‌های بی‌نظیر و ماندگار تاریخ کشور ما به شمار می‌روند و باید حفظ شوند.
مظلومی گفت: مادران شهدا به عنوان یادگاران و نماد مقاومت برای همیشه شایسته تقدیر هستند. این اسوه‌های اخلاق و پاکدامنی شاهدانی بی‌ادعا هستند که تکریم از آنان تجلیل از فرهنگ ایثار و ایستادگی است.
سردار شهید «علیرضا نوبخت» سال 33 به دنیا آمد و سال 61 در دشت عباس به شهادت رسید. سردار شهید «حمیدرضا نوبخت» سال 38 به دنیا آمد و سال 66 در عملیات کربلای هشت در شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/