ایثارگران قزوین خدمات خود را به صورت الکترونیکی از بنیاد دریافت کنند

تاریخ انتشارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۳
کد مطلب : ۳۵۷۱۷۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با هدف پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا، خدمات خود را به صورت الکترونیکی از بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین دریافت کنند.
ایثارگران قزوین خدمات خود را به صورت الکترونیکی از بنیاد دریافت کنند
به گزارش «ایثار»، غلامرضا حقایق‌پور با بیان اینکه جامعه ایثارگران به منظور پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا در خانه بمانند و در مکان‌های عمومی به ویژه پرتردد و بنیاد حاضر نشوند، گفت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران خدمات خود را به صورت الکترونیکی از بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین دریافت کنند.
وی افزود: خانواده‌های شهدا و جانبازان می‌توانند هرگونه خواسته و یا مشکل خود را از طریق راه‌های ارتباطی الکترونیکی با مسئولان و کارکنان بنیاد در میان بگذارند.
حقایق‌پور بابیان اینکه ارایه خدمات الکترونیکی به جامعه ایثارگران از مهمترین برنامه‌های بنیاد است، گفت: این قشر معظم برای اینکه بتوانند راحت‌تر به دریافت خدمات دسترسی داشته باشند، درخواست‌های خود را با ایمیل به آدرس info@qazvin.isaar.ir، سامانه پیامکی به شماره 10009616 و خط تلفنی 1616 به بنیاد اعلام کنند. همچنین شماره تماس‌های بنیاد استان و شهرستان‌های قزوین، تاکستان، بوئین‌زهرا، آبیک، الوند و محمدیه در سایت ایثار قزوین درج شده است و همه کارکنان بنیاد استان و شهرستان‌ها آماده پاسخگویی به تماس‌های تلفنی جامعه ایثارگران هستند.
مدیرکل بنیاد استان قزوین با اشاره به اینکه سامانه خدمات الکترونیک از دیگر راه‌های ارتباطی الکترونیکی ایثارگران با بنیاد است، گفت: جامعه هدف با ورود به سایت ایثار قزوین به آدرس http://www.isaar.ir/states/qazvin می‌توانند وارد این سامانه شده و خدمات موردنیاز خود را سریع و آسان دریافت کنند.
حقایق‌پور از همه ایثارگران خواست که در رعایت بهداشت فردی، شست‌وشوی مکرر دست‌ها با آب و مایع صابون، استفاده از ماسک و ضدعفونی کردن محیط اطراف خود اهتمام ویژه داشته باشند تا به ویروس کرونا مبتلا نشوند.
انتهای پیام/