ملت ایران قدردان شهدا هستند

تاریخ انتشارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۶
کد مطلب : ۳۵۷۱۸۱
نماینده ولی فقیه در استان گیلان با بیان اینکه حضور مردم در مراسم تشییع شهیدان نشان می‌دهد ملت ایران قدردان شهدا هستند، گفت: مردم ایران به ویژه مسئولان خون شهدا را فراموش نمی‌کنند.
ملت ایران قدردان شهدا هستند
به گزارش «ایثار»، آیت‌الله رسول فلاحتی در دیدار با خانواده «فرمان پوریعقوب» شهید تازه تفحص شده دفاع مقدس در روستای شیخ محله خرجگیل بخش اسالم شهرستان تالش با تبریک و تسلیت به خانواده این شهید و تبریک هفته وحدت، گفت: شهید فرمان پوریعقوب به فرمان امام خمینی (ره) مبنی بر حضور در جبهه‌های حق علیه باطل لبیک گفت.
وی، امنیت و آرامش حاکم در جامعه را به برکت خون شهدا دانست و افزود: سرافرازی ایران اسلامی در دنیا به خاطر آن است که جوانان این کشور در راه خدا و دین در دفاع مقدس جانفشانی کردند.
امام جمعه رشت با بیان اینکه حضور مردم در تشییع شهیدان نشان می‌دهد ملت ایران قدردان شهدا هستند، تصریح کرد: مردم ایران به ویژه مسئولان خون شهدا را فراموش نمی‌کنند و زندگی خود را مدیون خون شهیدان می‌دانند.
آیت الله فلاحتی، شهدا را متعلق به تمام ملت ایران دانست و بیان کرد: شهیدان نزد خدای متعال روزی می‌خورند و با پیامبر (ص) و اولیای الهی محشور می‌شوند.
وی گفت: قلب و روح تمام مردم ایران در کنار شهدا است و به شما خانواده شهدا به خاطر عظمتی که خداوند به شما داده است تبریک عرض می‌کنم.
نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه شهدا به ملت ایران عزت دادند، خاطرنشان کرد: خانواده‌های شهدا سبب افتخار جامعه هستند و خدا را شاکریم در کشوری زندگی می‌کنیم که پدران و مادران، فرزندانی را تربیت کردند که در دفاع از کشور جان خود را فدا می‌کنند.
شهید «فرمان پوریعقوب» متولد سال 44 در سن 20 سالگی در دوران دفاع مقدس به شهادت رسید و پس از 35 سال پیکر مطهر این شهید والامقام تفحص و شناسایی شد.
انتهای پیام/