جامعه ایثارگری قشری ارزشمند و عامل برکت در کشور هستند

تاریخ انتشارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۷
کد مطلب : ۳۵۷۲۰۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه با اشاره به اینکه ایثارگران افرادی شاکر و کم توقع هستند، گفت: جامعه ایثارگری قشری ارزشمند و عامل برکت در کشور هستند.
جامعه ایثارگری قشری ارزشمند و عامل برکت در کشور هستند
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام هادی عسگری پنجشنبه هشتم آبان به منظور پیگیری روند اجرایی تفاهم‌نامه‌های بین بنیاد و ادارات صمت، کار و گردشگری در شهرستان‌های صحنه و کنگاور، اقدامات و فعالیت‌های کارکنان بنیاد را مورد بررسی قرار داد و ضمن قدردانی از زحمات به عمل آمده توسط خادمان شهدا، بهره‌گیری از ظرفیت‌های ایثارگران را مهمترین راهکار در جهت پیشبرد امور اجرایی و رفع هرچه سریعتر مشکلات جامعه ایثارگری عنوان کرد.
حجت‌الاسلام عسگری گفت: داشتن اتاق فکر و استفاده بهینه از توان و ظرفیت بالقوه ایثارگران زمینه تسهیل امور و رفع سریع مسائل جامعه هدف را بدنبال دارد. اگر ما به دنبال حل مسائل و مشکلات جامعه ایثارگری به ویژه در بخش اشتغال و کارآفرینی هستیم، فرهنگ‌سازی و آگاهی‌بخشی در این خصوص در جامعه ایثارگری می‌بایست از مهمترین اولویت‌های بنیاد باشد چرا که فرهنگ‌سازی در بخش‌های مختلف، زمینه آگاهی، تعامل و مشارکت هرچه بیشتر جامعه هدف با سیاست‌های بنیاد را به همراه خواهد داشت.
مدیرکل بنیاد استان کرمانشاه به راه‌ها و برنامه‌های ترویجی بنیاد در راستای نشر و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اشاره کرد و افزود: تلاش در فضای مجازی، نشر و ترویج آثار، وصیت‌نامه، زندگی‌نامه و تصاویر شهدا از مهم‌ترین راهکارهایی است که می‌تواند جامعه را با خط سرخ شهادت و آرمان‌های شهدا آشنا کند.
حجت الاسلام عسگری ادامه داد: ما مدیون فداکاری‌ها و  رشادت‌های شهدا و جامعه ایثارگری هستیم و به همین خاطر وظیفه داریم در این شرایط سخت برای بالابردن آستانه تحمل آحاد مردم و افزایش توان، استقامت و صبر جامعه، رشادت‌های ایثارگران را یادآوری کنیم تا این فداکاری‌ها و حماسه‌های به یادماندنی از خاطر مردم فراموش نشود.
وی با اشاره به اینکه غالب ایثارگران افرادی شاکر و کم‌توقع هستند، گفت: جامعه ایثارگری قشری ارزشمند و عامل برکت در کشور هستند و علی‌رغم طبع بلند و سعه صدری که در مواجهه با مشکلات دارند، خادمان شهدا وظیفه دارند ضمن یادآوری خدمات بنیاد در این شراط سخت، به ایثارگران اطمینان خاطر دهند که هر آنچه را که در توان داشته باشیم در خدمتگزاری بهتر دریغ نخواهیم کرد.
انتهای پیام/