تقدیم 214 شهید اهل سنت از خراسان رضوی سند وحدت مسلمانان است

تاریخ انتشارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۳
کد مطلب : ۳۵۷۲۳۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی گفت: تقدیم 214 شهید اهل سنت افتخار خراسان رضوی و سند وحدت مسلمانان جهت حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
تقدیم 214 شهید اهل سنت از خراسان رضوی سند وحدت مسلمانان است
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی شنبه 10 آبان ماه با تبریک فرا رسیدن میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) گفت: جامعه اسلامی، جامعه‌ای است که دوستی و محبت، عدالت، انصاف، برادری و همدلی در آن موج بزند و همه افراد آن جامعه در برابر دشمنان متحد و یکصدا باشند این گونه جوامع همیشه از رحمت الهی بهره‌مند هستند.
مدیرکل بنیاد استان خراسان رضوی گفت: بسیاری از خواهران و برادران اهل سنت ایران در مقابله با دشمنان، منافقان و تکفیری‌ها به شهادت رسیدند و علمای اهل سنت با مدد جستن از آیات قرآن چهره واقعی دشمنان را بر ملا کردند. هفته وحدت فرصت مغتنمی است که آحاد مردم در برابر خدای یگانه، برادری و اتحاد خود را تقویت کنند زیرا بیشترین تلاش دشمن، ایجاد تفرقه در بین مسلمانان است.
حجت الاسلام معصومی خاطرنشان کرد: مسلمانان اهل سنت خراسان رضوی دوشادوش سایر مردم در دوران دفاع مقدس حضوری باشکوه داشتند و با تقدیم 214 شهید، 230 جانباز و 45 آزاده نشان دادند که حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی اولویت اصلی آحاد مردم ایران اسلامی است. مدیران جامعه اسلامی بیش از دیگران در قبال امانت شهدا که انقلاب اسلامی و ولایت فقیه است وظیفه و مسئولیت دارند.
گفتنی است 11 هزار شهید اهل سنت تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است که از این تعداد پرونده 214 شهید متعلق به استان خراسان رضوی است و سند هویت انقلابی مردم خراسان رضوی، پرونده 17 هزار و 288 شهید، 49 هزار و 808 جانباز و سه هزار و 396 آزاده است که به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عزت بخشیدند.
انتهای پیام/