پیگیری اجرای بخش‌های مربوط به صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران در تفاهم‌نامه‌های بنیاد

تاریخ انتشارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۳
کد مطلب : ۳۵۷۲۴۶
مدیرعامل صندوق اشتغال و کارآفرينی ايثارگران با اشاره به عقد تفاهم‌نامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران در حوزه اشتغال و کارآفرینی با سایر دستگاه‌ها از انجام پیگیری‌های لازم جهت اجرایی شدن بخش‌های مربوط به فعالیت‌های این صندوق در این تفاهم‌نامه‌ها خبر داد.
پیگیری اجرای بخش‌های مربوط به صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران در تفاهم‌نامه‌های بنیاد
به گزارش «ایثار»، محمدحسن آزما با تأکید بر ضرورت عملیاتی شدن مفاد تفاهم‌نامه‌های منعقد شده بین بنیاد شهید و امور ایثارگران، وزارتخانه‌ها، استانداری‌ها و دستگاه‌های اجرایی با موضوع اشتغال و کارآفرینی برای ایثارگران، گفت: اقدام ارزشمند جناب مهندس اوحدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در زمینه عقد این تفاهم‌نامه‌ها زمینه‌ساز حل بخش مهمی از مشکلات جامعه معزز ایثارگران و تسریع و تسهیل فرآیندهای سازمانی در این زمینه خواهد شد.
وی افزود: یکی از اقدامات مهم در راستای اجرایی شدن این تفاهم‌نامه‌ها احصاء بخش‌های مربوط به وظایف صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران در مفاد تفاهم‌نامه‌ها توسط مدیران این صندوق است. همچنین پیش‌بینی‌ها و تمهیدات لازم باید برای این امر در نظر گرفته شود و تلاش مضاعف در جهت عملیاتی شدن مفاد تفاهم‌نامه‌ها صورت گیرد که تمامی این موارد به واحدهای تابعه صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران ابلاغ شده است.
مدیرعامل صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران در پایان تصریح کرد: امیدواریم مجموع تلاش‌های انجام پذیرفته و حمایت‌های بی‌دریغ مهندس اوحدی و مدیران ارشد بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان‌های وابسته منجر به جذب حداکثری تسهیلات قابل پرداخت به جامعه گرامی ایثارگران و انجام مطلوب و دقیق وظایف سازمانی شود.
انتهای پیام/