مراسم سالگرد تشییع پیکر مطهر 370 شهید والامقام استان اصفهان برگزار شد

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۳
کد مطلب : ۳۵۸۶۶۳
مراسم گرامیداشت شهدای عملیات محرم و سالگرد تشییع پیکر مطهر 370 شهید والامقام استان اصفهان روز یکشنبه 25 آبان با حضور معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
مراسم سالگرد تشییع پیکر مطهر 370 شهید والامقام استان اصفهان برگزار شد
به گزارش «ایثار» سردار یعقوب سلیمانی در مراسم تجدید عهد و میثاق با شهیدان استان اصفهان که با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد گفت: تعداد زیادی از شهدای اصفهان در سال 61 در عملیات محرم با خدای خود معامله کردند و 25 آبان روز فراموش نشدنی است و در واقع روز تجلی ستاره ایثار بی‌نظیر اصفهانی‌هاست. 25 آبان در تاریخ حماسه سازی ملت ایران نور افکنده است و گرامیداشت این روز بزرگ که در بیان و کلام امام راحل و رهبر معظم انقلاب نیز آمده است، توفیق بزرگی است.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران خاطرنشان کرد: اصفهان در دفاع مقدس و از خود گذشتگی و حتی در راهیان نور همیشه پیشرو بوده و به نام شهدای والامقام عملیات محرم و همچنین یاد و خاطره تشییع پیکر 370 شهید والامقام شاهد افتتاحیه راهیان نور مجازی دانش‌آموزی هستیم.
وی تصریح کرد: تعدادی از شهدای عملیات محرم و شهدایی که امروز توفیق داشتیم بر مزار نورانی آن‌ها حضور پیدا کنیم دانش‌آموز بوده‌اند و به برکت معنویت این روز و نگاهی که بر این عرصه هست شاهد راه‌اندازی راهیان نور مجازی هستیم. یاد و خاطره شهدا را گرامی می‌داریم و از عزیزان و دست‌اندرکارانی که برای برپایی این برنامه زحمت کشیدند تشکر می‌کنیم و امیدواریم فلسفه ترویج ایثار و شهادت به نتیجه رسیده و تداعی بخش مسیر و راه شهدا باشیم.
سردار سلیمانی با بیان اینکه تا زمانی که نام و راه شهدا هست انقلاب اسلامی استمرار دارد افزود: 370 شهید گرانقدر جوان و نوجوان دعوت به همدلی و هم‌افزایی داشتند و امیدواریم با این واژه در راستای تحقق اهداف انقلاب انجام وظیفه کنیم. تردیدی نیست که شهدا ناظر و حاضر هستند و حضور دارند و امیدواریم خداوند توفیق دهد که با بصیرت و آگاهی بتوانیم تداوم بخش راه شهدای عزیز باشیم.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد خاطرنشان کرد: الگوی راویان راهیان نور حضرت زینب (س) است و اگر روایت ایشان و امام سجاد (ع) نبود واقعه کربلا متوقف می‌ماند و راه کربلا تا اکنون ادامه پیدا نمی‌کرد و ما امروز آن اصالت را دنبال می‌کنیم در واقع باید بیانگر راه همه شهدای دفاع مقدس باشیم و امیدواریم خداوند به خدمت‌گزاران این عرصه توفیق عنایت فرماید.
انتهای پیام/