اصالت بنیاد رسیدگی به امور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران است

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۷
کد مطلب : ۳۵۸۷۲۲
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی با اشار به اینکه تکریم و رسیدگی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران وظیفه بنیاد است، گفت: اصالت بنیاد رسیدگی به امور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران است.
اصالت بنیاد رسیدگی به امور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران است
به گزارش «ایثار»، علی روز‌فراخ روز دوشنبه 26 آبان‌ماه در نشست با معتمدین معین استان خراسان شمالی مسائل و مشکلات جامعه ایثارگری را مورد بررسی قرار داد و با اشاره و تأکید بر اینکه تکریم و رسیدگی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران وظیفه ما است، گفت: اصالت بنیاد رسیدگی به امور خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان است.
وی فلسفه وجودی بنیاد شهید و امور ایثارگران را خدمتگزاری به جامعه ایثارگری و رفع دغدغه و حل مسائل و مشکلات این عزیزان دانست و گفت: ما از اعضای معتمدین معین انتظار داریم که زبان گویای ما در جمع ایثارگران باشند.
روزفراخ گفت: ایثار ایثارگران در تاریخ انقلاب اسلامی فراموش نمی‌شود و این عزیزان افتخارآفرینانی هستند که در عرصه‌های مختلف جامعه جلوه‌گری می‌کنند. فرهنگ ایثار و شهادت در مسیر حق‌تعالی افتخاری بزرگ برای انسان است.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد استان خراسان شمالی گفت: دیدار با خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران موجب تقویت روحیه خدمت‌رسانی در بین مسئولان وزنده نگه‌داشتن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اسلامی است. رسیدگی به امور خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران افتخار بزرگی است که باید با عشق به خدمتگزاری به این عزیزان انجام شود.
انتهای پیام/