اهمیت فرهنگ ایثار و شهادت برای جوانان و نوجوانان آشکار شود

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۰
کد مطلب : ۳۵۸۷۶۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان گفت: اهمیت فرهنگ والای ایثار و شهادت باید برای جوانان و نوجوانان که نسل آینده این کشور محسوب می‌شوند، روشن و آشکار شود.
اهمیت فرهنگ ایثار و شهادت برای جوانان و نوجوانان آشکار شود
به گزارش «ایثار»، احمد گروئی‌ساردو صبح روز سه‌شنبه 27 آبان ماه درنشست با سیدحسام‌الدین حسینی رئیس بنیاد مستضعفان شهرستان قلعه‌گنج درخصوص ساماندهی گلزارها با اشاره به این موضوع که گلزارهای شهدا تنها محل تدفین پیکر شهدا نیستند، گفت: گلزارهای شهدا یکی از نمادهای حقانیت و صلابت مردم ایران هستند، گلزارهای شهدا جایگاه هایی هستند که تاریخ را به آینده انتقال می‌دهند.
گروئی‌ساردو گفت: فرهنگ والای ایثار و شهادت باید برای جوانان و نوجوانان که نسل آینده این کشور محسوب می‌شوند، روشن و آشکار شود و یکی از این راه‌های آشناسازی ایشان با شهداست و چه جایی بهتر و مطهرتر از گلزارهای شهدا برای حضور و آشنایی با شهدا می‌توان تصور نمود.
مدیرکل بنیاد استان کرمان بااشاره به تعداد شهدا و وسعت استان کرمان و تعداد زیاد گلزارهای شهدا، گفت: ما دست تمامی مسئولانی که در خصوص ساماندهی این مکان‌های متبرک بنیاد را همراهی و یاری می‌کنند به گرمی می‌فشاریم. آن‌ها با این کار سهمی در ساخت آینده این کشور خواهند داشت.
انتهای پیام/