کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

اختصاص 60 میلیارد ریال به طرح‌های خوداشتغالی ایثارگران کرمانشاهی

27 آبان 1399 ساعت 10:25

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه از اختصاص مبلغ 60 میلیارد ریال به طرح‌های خود اشتغالی ایثارگران جویای کار در این استان خبر داد.


به گزارش «ایثار» حجت‌الاسلام هادی عسگری  از اختصاص مبلغ 60 میلیارد ریال به طرح‌های خود اشتغالی ایثارگران جویای کار در استان کرمانشاه خبر داد و  ضرورت توجه به برنامه‌های اشتغال زایی و کارآفرینی را از راهکارهای کاهش بیکاری در بین ایثارگران جویای کار عنوان کرد.
مدیرکل بنیاد  استان کرمانشاه با اشاره به برنامه‌های مشاوره ای بنیاد به منظور مهارت آموزی به ایثارگران جویای کار گفت: با توجه به محدودیت در استخدام‌های اداری، همکاران ما در طی هشت ماه گذشته توانستند با بهره‌گیری از مشاورین بنیاد و دستگاه‌های دیگری نظیر سازمان صمت و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مشاوره قریب به 600 نفر از عزیزان ایثارگر جویای کار پرداختند که از این میان تاکنون تعداد 240 متقاضی موفق به اخذ پروانه کسب ماده 79 نظام صنفی در راستای برنامه‌های خود اشتغالی شدند.
حجت‌الاسلام عسگری افزود: بنیاد کرمانشاه در راستای تحقق فرامین رهبری معظم انقلاب در سال جهش تولید و با حمایت از ایثارگران جویای کار توانست پرونده تعداد 135 ایثارگر متقاضی تسهیلات را به منظور بررسی و انجام فرایند پرداخت تسهیلات به دستگاه های ذیربط معرفی کند.
وی همچنین ارائه تسهیلات بند پ ماده 89 به تعداد 160 ایثارگر به میزان 60 میلیارد ریال را از دیگر اقدامات اشتغال‌زایی در هشت ماهه سال‌جاری عنوان کرد.
انتهای پیام/


کد مطلب: 358764

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/358764/اختصاص-60-میلیارد-ریال-طرح-های-خوداشتغالی-ایثارگران-کرمانشاهی

ايثار
  http://www.isaar.ir