رزمندگان دفاع مقدس انسان‌هایی آزاده بودند

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۲
کد مطلب : ۳۵۸۷۷۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان چهارمحال و بختیاری گفت: رزمندگان دفاع مقدس انسان‌هایی آزاده بودند زیرا تا آخرین نفس در برابر دشمنان ایستادند و درس از خودگذشتگی و مقاومت را به جهانیان آموختند.  
رزمندگان دفاع مقدس انسان‌هایی آزاده بودند
به گزارش «ایثار»، فریبرز نجفی در دیدار با ایثارگران استان چهارمحال و بختیاری مسائل و مشکلات آن‌ها را مورد بررسی قرار داد و گفت: کشورهای زیادی در این جنگ به حمایت از رژیم بعث پرداختند و کمک‌های مادی و نظامی بسیاری به آن کردند اما انقلاب اسلامی در سایه رهبری هوشمندانه امام خمینی (ره) و یکپارچگی ملت ایران در این نبرد نابرابر به پیروزی رسید.
نجفی ضمن بیان رشادت‌ها و دلاوری‌های رزمندگان دفاع مقدس گفت: رزمندگان دفاع مقدس، انسان‌هایی آزاده بودند زیرا تا آخرین نفس در برابر دشمنان ایستادند و درس از خودگذشتگی و مقاومت را به جهانیان آموختند. نتیجه این همه ایستادگی، رشادت و شجاعت، سربلندی نظام و کشور را به دنبال داشت که همه باید قدردان این موضوع باشیم.
مدیرکل بنیاد استان چهارمحال و بختیاری گفت: رزمندگان تا آخرین نفس در برابر دشمنان این مرز و بوم ایستادگی کرده و با رشادت و شجاعت خود نقشه‌های آنان را پوچ ساختند و این‌گونه درس از خود گذشتگی و مقاومت را به جهانیان آموختند.
انتهای پیام/