کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

جانبازان با تأسی از شهیدان کربلا در میدان ایثار و مقاومت هستند

27 آبان 1399 ساعت 12:42

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: جانبازان همواره با توکل به خدا و تأسی از شهیدان کربلا در میدان ایثار و مقاومت هستند.


به گزارش «ایثار»، عطا ناوکی دوشنبه ۲۶ آبان در دیدار با جانباز ۷۰ درصد «حسین نیکویی» از حماسه‌آفرینی‌های وی تجلیل کرد و گفت: ایستادگی در مقابل دشمن، آن‌هم با امکانات دفاعی ناچیز یک کار عظیم و ارزشمند محسوب می‌‏شود که فقط از مردان خدا بر می‌آید.
مدیرکل بنیاد  استان هرمزگان ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که فرموده‌اند «جانبازان رهبران نهضتند»، افزود: جانبازان روحیه انقلابی خود را حفظ کرده‌اند و آن را به جامعه منتقل می‌کنند.
وی با بیان اینکه جانبازان بدون توجه به مادیات دنیایی، به امام حسين(ع) و حضرت ابوالفضل(ع) اقتدا می‌كنند، خاطرنشان کرد: آنان به عهد خود با خدای متعال و ولی فقیه وفادار هستند و صادقانه، شکیبا و دلسوزانه به انقلاب و ميهن خدمت می‌کنند.
ناوکی پاداش بندگان ایثارگر را نزد خداوند عظیم دانست و گفت: جانبازان همچنان با توکل به خدا و تأسی از شهیدان کربلا در میدان ایثار و مقاومت هستند.
جانباز 70 درصد «حسین نیکویی» سال 47 در شهرستان ارزوییه از توابع استان کرمان چشم به جهان گشود و سال 66  در عملیات کربلای هشت، بر اثر تخریب و ریزش سنگر، از ناحیه نخاع دچار آسیب شد.
 انتهای پیام/


کد مطلب: 358786

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/358786/جانبازان-تأسی-شهیدان-کربلا-میدان-ایثار-مقاومت-هستند

ايثار
  http://www.isaar.ir