پاسخگویی به انتظارات ایثارگران تحقق اهداف سازمانی است

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۴
کد مطلب : ۳۵۸۷۹۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران پس از دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران گفت: پاسخگویی به انتظارات ایثارگران تحقق بخشیدن به اهداف سازمانی است.
پاسخگویی به انتظارات ایثارگران تحقق اهداف سازمانی است
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی سه‌شنبه 27 آبان‌ماه در دیدار با خانواده‌های  معظم شهدا و ایثارگران بابیان اینکه پاسخگویی به انتظارات ایثارگران تحقق بخشیدن به اهداف سازمانی است گفت: خدمت به انسان‌هایی که عزیزترین خود را برای حفظ ارزش‌ها و آرمان‌ها، تقدیم کردند نوعی بندگی برای خداوند متعال است.
وی افزود: آسان‌سازی خدمات، پیگیری روند درخواست‌ها تاحصول نتیجه، بررسی مطالبات ایثارگران، داشتن رفتار متواضعانه، قدر نهادن به منزلت اجتماعی، بهترین شیوه قدرشناسی، تکلیف ذاتی و ادای دین به ساحت مقدس شهدا و خانواده‌های گرانقدر آنان است.    
مظلومی بااشاره به اینکه رویکرد سازمانی ما بهینه‌سازی خدمات در بنیاد است، گفت: به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا در استان و به منظور کنترل و پیشگیری این بیماری در میان جامعه ایثارگری تمامی همکاران ما در بنیاد مازندران آماده ارائه خدمات به خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان در 22 شهرستان هستند.
مدیرکل بنیاد استان مازندران گفت: به تمامی بنیادهای تابعه ابلاغ شده است تا روسا و کارکنان به صورت تلفنی با خانواده‌های شهدا و ایثارگران تماس گرفته و ضمن جویای احوال آنان، مشکلات این عزیزان را انعکاس داده و رسیدگی کنند. ملاقات عمومی در ستاد استان و شهرستان‌ها با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود تا کوچکترین خللی در امر خدمت‌رسانی برای ایثارگران ایجاد نشود.
انتهای پیام/