6000 شهید قم پرچم اقتدار نظام اسلامی هستند

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۵
کد مطلب : ۳۵۸۸۰۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: 6000 شهید استان قم پرچم عزت و اقتدار نظام اسلامی هستند، جوانانی از این مرز و بوم جان خود را فدا کردند تا اسلام، انقلاب اسلامی و ارزش‌ها باقی بماند.
6000 شهید قم پرچم اقتدار نظام اسلامی هستند
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام حسن هنرمند دوشنبه 26 آبان‌ماه در آستانه سالگرد شهادت شهیدان «مهدی زین‌الدین» و «مجید زین‌الدین» با مادر بزرگوار این شهدای گرانقدر دیدار کرد و گفت: شهید مهدی زین‌الدین فرمانده‌ای جوان، آگاه، شجاع و با ایمان بود، این فرمانده 23 ساله الگویی شایسته برای نسل جوان است.
حجت‌الاسلام هنرمند افزود: در دوران دفاع مقدس با حضور چنین فرماندهان با ایمان و متعهدی پیروز میدان حق علیه باطل شدیم، جوانانی که ابتدا در جهاد اکبر به پیروزی رسیدند و سپس سنگرهای جهاد اصغر را فتح کردند و با خونشان راه را برای نسل‌های انقلاب هموار ساختند.
مدیرکل بنیاد استان قم گفت: 6000 شهید استان قم پرچم عزت و اقتدار نظام اسلامی هستند، جوانانی از این مرز و بوم جان خود را فدا کردند تا اسلام، انقلاب اسلامی و ارزش‌ها باقی بماند، ملت ما قدردان این خون‌های پاک است و این را در مقاومت و ایستادگی در طول چهار دهه با همه فراز و نشیب‌ها ثابت کرده است.
سرلشکر پاسدار شهید «مهدی زین‌الدین» سال 63 به همراه برادرش شهید «مهدی زین‌الدین» در مسیر کرمانشاه به سردشت به دست گروهک‌های معاند به شهادت رسید.
انتهای پیام/