خدمت به ایثارگران در مسیر فرامین مقام معظم رهبری است

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۹
کد مطلب : ۳۵۸۸۱۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: باید همواره خود را خدمتگزار جامعه ایثارگری بدانیم و اگر در این مسیر خدمت کنیم در مسیر فرامین مقام معظم رهبری حرکت کرده‌ایم.
خدمت به ایثارگران در مسیر فرامین مقام معظم رهبری است
به گزارش «ایثار»، اسدالله تولیده سه‌شنبه ۲۷ آبان‌ماه، در نشست ستاد مقابله با کرونا بنیاد ایلام با اشاره به شأن و منزلت والای خدمت در بنیاد، گفت: باید همواره خود را خدمتگزار جامعه ایثارگری بدانیم و اگر به نحو احسن در این مسیر خدمت نماییم، در مسیر فرامین مقام معظم رهبری حرکت کرده ایم.
وی با تقدیر از تلاش‌های سرپرست معاونت تعاون و امور اجتماعی در خدمت به جامعه ایثارگری، افزود: در همین چند هفته‌ اخیر عملکرد ایشان جای تقدیر دارد، به خاطر اینکه هم انگیزه خدمت دارند و هم اینکه مشکلات ایثارگران را به خوبی در حال پیگیری هستند.
مدیرکل بنیاد استان ایلام با تاکید بر لزوم توجه بیش از پیش به پاسخگویی به تلفن‌های اداری به ویژه ۱۶۱۶، ادامه داد: در این شرایط که به دلیل شیوع ویروس کرونا حجم مراجعات با کاهش روبرو شده است، از این رو رسیدگی به درخواست‌های غیر حضوری ایثارگران از اهمیت بسیاری برخوردار است. باید تمام توان خود را بکار گیریم تا بتوانیم به‌گونه شایسته ای پاسخگوی درخواست‌های این عزیزان باشیم.
تولیده با اشاره به دورکاری و شیفت‌بندی نیروی انسانی بنیاد ایلام، گفت: شرایط موجود هرگز از مسئولیت ما نسبت به جامعه ایثارگری نمی‌کاهد و باید بر اساس این شرایط، رضایت این قشر عزیز را کسب کنیم و باید به شکرانه اینکه توفیق خدمت به جامعه ایثارگری را داریم، تمام توان خود را برای خدمت به آنان توام با صداقت و سعه صدر به کار گیریم.
انتهای پیام/