صدا و سیما از رسانه‌های مهم در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت است

تاریخ انتشارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۵
کد مطلب : ۳۵۹۰۱۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: صدا و سیما از رسانه‌های مهم برای انتشار و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت محسوب می‌شود.
صدا و سیما از رسانه‌های مهم در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت است
به گزارش «ایثار»، عطا ناوکی چهارشنبه 28 آبان در نشستی با مهران جلایی مدیرکل صدا و سیمای مرکز خلیج‌فارس، ضمن قدردانی از زحمات و همکاری این سازمان با بنیاد هرمزگان، گفت: تعامل و همکاری متولیان فرهنگی در انتقال آرمان‌ها و منویات ایثارگران به نسل‌ حال و آینده نقش بسزایی دارد.
مدیرکل بنیاد استان هرمزگان با بیان اینکه همواره نیازمند حمایت‌های ویژه مرکز صدا و سیمای خلیج‌فارس هستیم، عنوان کرد: برنامه‌ریزی برای تولید برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با رویکرد جدید، مصاحبه تاریخ شفاهی والدین شهدا، ساخت مستند شهیده «فاطمه نیک» و سه قطعه موسیقی به گویش محلی و فارسی با موضوع ایثار و مقاومت، ایثار و جنگ و فداکاری مؤمنانه بخشی از فعالیت‌هایی خواهد بود که در دستور کار این نهاد است.
وی توجه به جایگاه شهدا و تأثیر معرفی آثار فاخر و ارزشمند آنان را در رسانه‌ها ضروری خواند و تصریح کرد: تولید مستند در خصوص زندگینامه، خاطرات و تفکرات والای شهدا باعث رونق کارهای فرهنگی و مذهبی بزرگی می‌شود که جامعه را به سمت درستی هدایت می‌کند.
ناوکی ضمن اشاره به رسالت حساس و معنوی متولیان فرهنگ دینی و اجتماعی، گفت: صدا و سیما یکی از رسانه‌های مهم برای انتشار و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه محسوب می‌شود که با اهتمام و همت خود می‌تواند حماسه آفرینی‌های خدمتگزاران واقعی انقلاب اسلامی را به جوانان امروز معرفی کند.
انتهای پیام/