هفته بسیج یادآور رشادت‌های بسیجیان در هشت سال دفاع مقدس است

تاریخ انتشارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۶
کد مطلب : ۳۵۹۰۶۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در آستانه فرا رسیدن هفته بسیج گفت: هفته بسیج فرصتی برای یادآوری رشادت‌های بسیجیان مخلصی است که در جبهه‌های حق علیه باطل در هشت سال دفاع مقدس حماسه آفریدند.
هفته بسیج یادآور رشادت‌های بسیجیان در هشت سال دفاع مقدس است
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی به مناسبت هفته بسیج گفت: پنجم آذر ماه یکی از درخشان‌ترین برگ‌های کتاب انقلاب اسلامی و یادآور صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین و ارتش بیست میلیونی در مقطع حساس و سرنوشت‌سازی است که نهال نوپای انقلاب اسلامی تازه پا گرفته بود.
مظلومی افزود: هفته بسیج و روز پنجم آذر فرصت مغتنمی است تا به فرهنگ و تفکر بسیجی که رمز سربلندی، عزت و اقتدار ملت ایران از گذرگاههای سخت و پر فتنه‌ تاریخی به شمار می‌رود، رجوع کرده و با چراغ روشنگرانه بسیج در راستای تمدن نوین اسلامی و زمینه سازی طلوع خورشید عظمای ولایت حضرت بقیة الاعظم حضرت مهدی (عج) حرکت کنند.
وی با اشاره به اینکه بسیج میعادگاه همه اقشار مردم برای دفاع از انقلاب اسلامی و دستیابی به آرمان‌ها و اهداف آن است عنوان کرد: امروز که نظام مقدس‌مان هدف تهاجم گسترده اقتصادی و فرهنگی استکبار جهانی قرار گرفته بیش از هر زمان دیگری نیازمند تقویت و نهادینه‌سازی فرهنگ بسیجی بوده و برای حفظ و استمرار فرهنگ و تفکر بسیج، باید ابعاد و ویژگی‌های این پدیده مبارک بازشناسی و معنا شود.
مظلومی با بیان اینکه فرهنگ بسیجی، فرهنگ شجاعت، بصیرت و ولایتمداری است، گفت: هفته بسیج فرصتی برای یادآوری رشادت‌های بسیجیان مخلصی است که در جبهه‌های حق علیه باطل در هشت سال دفاع مقدس حماسه آفریدند. هفته بسیج نکوداشت خودباوری و ایستادگی بسیجیان این مرز و بوم است که حماسه‌های جانانه آفریدند و در مقابل ددمنشی حزب بعث و اربابان آمریکایی و استکبار جهانی به شایستگی مقاومت کردند.
مدیرکل بنیاد استان مازندران ضمن بزرگداشت هفته بسیج، یاد و خاطره شهدای عزیز بویژه شهیدان گلگون کفن بسیجی عرصه هشت سال دفاع را گرامی داشت و بر ادامه راه شهدا تاکید کرد و گفت: امروز بسیجیان بیدار دل در صحنه‌های مختلف فرهنگی، سازندگی، دفاع از کشور و کمک های مومنانه پیشتاز بوده و حضوری پرشور و فعال دارند.
انتهای پیام/