خون شهدا باعث قوام تفکر بسیجی است

تاریخ انتشارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۹
کد مطلب : ۳۵۹۰۷۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی آرامش نظام اسلامی امروز را مرهون ایثارگری‌ها و رشادت‌های رزمندگان بسیجی ذكر كرد و گفت: خون شهدا باعث قوام تفکر بسیجی است.
خون شهدا باعث قوام تفکر بسیجی است
به گزارش «ایثار»، مرتضی انصاری‌فر روز شنبه یکم آذرماه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک فرارسیدن هفته بسیج، بابیان اینکه خدمات و دستاوردهای ارزشمند بسیج در دهه‌های اخیر بر کسی پوشیده نیست، گفت: این نیروی همیشه درصحنه، هرگاه احساس کرده انقلاب اسلامی و ملت ایران نیاز به کمک و همراهی دارند بدون هیچ چشم‌داشتی و در کمال اخلاص درصحنه حضور یافته است.
وی بسیج را یکی از یادگارهای ارزشمند بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی در دفاع از اسلام و انقلاب دانست و تصریح کرد: اگر در یک جمله بخواهیم بسیج را خلاصه کنیم، باید بگوییم بسیج و بسیجیان جمع مخلصی هستند که برای رضایت خالق و کمک به مخلوق عارفانه، عاشقانه و مجاهدانه تا سرحد شهادت تلاش می‌کنند.
انصاری‌فر ادامه داد: این روحیه جهادی بسیجیان چهار مشخصه توکل به خدا، توسل به اهل‌بیت (ع)، تبعیت‌پذیری بی‌چون‌وچرا از ولی‌فقیه زمان و وحدت و انسجام بین مردم و نیروهای مسلح را دارد که بسیار اثرگذار بوده و بسیاری از این عزیزان در این راه به فیض شهادت نائل گشتند.
وی به تشکیل بسیج به‌عنوان یک‌نهاد تبدیل‌کننده تهدیدها به فرصت‌ها و تشریح فعالیت‌ها و خدمات شجره طیبه بسیج در عرصه‌های مختلف جنگ سخت و نرم اشاره کرد و گفت: بر اساس فرمایش امام راحل و مقام معظم رهبری اگر تفکر بسیجی بر جامعه ما حاکم باشد مشکلات کشور کمتر می‌شود.
مدیرکل بنیاد استان مرکزی آرامش نظام اسلامی امروز را مرهون ایثارگری‌ها و رشادت‌های رزمندگان بسیجی دانست و گفت: به بركت خون شهدا نظام اسلامی باوجود دسیسه‌های سازمان‌یافته دشمنان ثابت و استوار به حيات جاودانه خود ادامه می‌دهد و خون شهدا باعث قوام تفکر بسیجی است.
انتهای پیام/