جانبازان شهیدان زنده انقلاب‌ هستند

تاریخ انتشارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۱
کد مطلب : ۳۵۹۰۹۰
مدیرکل بنیاد کرمان با اشاره به ازخودگذشتگی‌هایی که جانبازان و شهدا در دوران دفاع مقدس از خود نشان دادند، گفت: جانبازان شهیدان زنده انقلاب‌ هستند.
جانبازان شهیدان زنده انقلاب‌ هستند
به گزارش «ایثار»، احمد گروئی‌ساردو جمعه 30 آبان‌ماه در مراسم اهدای تعدادی ویلچر برقی به آسایشگاه جانبازان قطع نخاع شهر کرمان ضمن تشکر و قدردانی از مسئولان و ارگان‌هایی که برای تهیه این ویلچرها بنیاد را یاری رسانده‌اند، گفت: خدمت به ایثارگران نه‌تنها وظیفه بلکه افتخار ماست. ما حتی باوجود محدودیت‌های ایجادشده به‌واسطه بیماری کرونا از این خدمت‌رسانی دست نخواهیم کشید و در راه این خدمت‌رسانی دست همه مسئولان را به گرمی می‌فشاریم.
مدیرکل بنیاد کرمان با اشاره به ازخودگذشتگی‌هایی که جانبازان و شهدا در دوران دفاع مقدس از خود نشان دادند، گفت: جانبازان شهیدان زنده انقلاب‌ هستند و کلمه  جانباز در واقع همزاد شهادت است.
گروئی‌ساردو خاطرنشان کرد: جانباز همان شهیدی است که برای عبرت‌آموزی ما و انتقال پیام سرخ شهدا باقی‌مانده و ما باید از وجود نازنینش فیض ببریم. افتخار درک حضور این یادگاران هشت سال دفاع مقدس افتخار کمی نیست.
شایان‌ذکر است در این مراسم به‌جز تقسیم 24 دستگاه ویلچر برقی تمام‌اتوماتیک بین جانبازان قطع نخاع شهر کرمان، از تلاش های علی اکبر پوریانی برای ساخت و تجهیز فاز اول آسایشگاه جانبازان قطع نخاع کرمان تقدیر و مقرر شد آغاز عملیات ساخت فاز دوم آسایشگاه با متراژ 700 مترمربع در دستور کار قرار گیرد.
فاز اول آسایشگاه جانبازان قطع نخاع کرمان با متراژ 600 مترمربع در سال 98 به بهره‌برداری رسید و در صورت تکمیل فاز دوم این آسایشگاه تا یک سال آینده، کل زیربنای این مجموعه به 1300 مترمربع خواهد رسید.
 انتهای پیام/