اعلام زمان جدید درخواست نقل و انتقال دانشجویان ایثارگر جدیدالورود وزارت بهداشت

تاریخ انتشارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۶
کد مطلب : ۳۵۹۰۹۳
زمان جدید ثبت درخواست متقاضیان نقل و انتقال رشته‌های تحصیلی گروه علوم پزشکی نیمسال اول 1400-99 دانشجویان شاهد و ایثارگر جدیدالورود اعلام شد.
اعلام زمان جدید درخواست نقل و انتقال دانشجویان ایثارگر جدیدالورود وزارت بهداشت
به گزارش «ایثار»، اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در اطلاعیه‌ای به نقل از اداره کل شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: با توجه به اینکه ثبت‌نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری در برخی از دانشگاه‌های علوم پزشکی با تأخیر انجام خواهد شد زمان ثبت درخواست متقاضیان نقل و انتقال رشته‌های تحصیلی گروه علوم پزشکی نیمسال اول 1400-99 دانشجویان شاهد و ایثارگر به تاریخ 8 لغایت 12 آذرماه سال جاری برای دانشجویان شاهد و ایثارگر جدیدالورود تغییر یافته است.
در این اطلاعیه آمده است: ثبت درخواست متقاضیان پذیرفته شده در نیمسال اول سال تحصیلی جاری پس از ثبت‌نام در دانشگاه محل قبولی و دریافت شماره دانشجویی و از طریق مراجعه به سایت shahedtransmission.behdasht.gov.ir امکان‌پذیر خواهد بود.
در پایان این اطلاعیه آمده است: انتقال دانشجو صرفاً از طریق سامانه مربوطه صورت می‌گیرد و فقط مدارک و تقاضاهای ارسال شده از طریق سامانه مورد بررسی و ملاک عمل خواهد بود و به درخواست‌هایی که خارج از سامانه و یا پس از پایان مهلت زمانی اعلام شده اقدام شود، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 انتهای پیام/