فضای مجازی راهکاری مناسب در شناسایی شهدا به نسل جوان است

تاریخ انتشارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۴
کد مطلب : ۳۵۹۱۰۶
مدیرکل بنیاد کرمانشاه گفت: دسترسی آسان به فضای مجازی این امکان را فراهم ساخته که ما بتوانیم از این طریق برنامه‌های مناسب و منسجمی را در حوزه فرهنگ ایثار و شهادت و شناساندن شهدای عزیز تهیه و آن را در اختیار مخاطبان و بویژه نسل جوان و آینده‌ساز کشور قرار دهیم.
فضای مجازی راهکاری مناسب در شناسایی شهدا به نسل جوان است
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه با سفر به سه شهرستان غربی استان، از مجموعه‌های اداری شهرستان‌های دالاهو، سرپل ذهاب و قصرشیرین بازدید کرد.
در این بازدید سرزده که با هدف بررسی اقدامات و فعالیت‌های خادمان شهدا در این مناطق انجام شد، حجت الاسلام عسگری ضمن سرکشی از بخش‌های مختلف اداری در گفتگو با همکاران مسائل و مشکلات آنان را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه در این دیدار لزوم توجه به اولویت‌بندی و برنامه‌ریزی در کار بر اساس سه شاخص کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت را موجب پیش‌برد هرچه بهتر امور اجرایی عنوان کرد و افزود: اجرای این سیاست به خوبی می‌تواند اهداف سازمانی را محقق و دست یافتنی کند.
حجت الاسلام عسگری عمده ترین مشکلات پیش‌رو در بنیاد را مربوط به اشتغال ایثارگران جویای کار عنوان کرد و افزود: اجرای دقیق تفاهم نامه‌های منعقده با دیگر سازمان‌های مرتبط همچون صمت و کار و تعاون و رفاه اجتماعی و استفاده از توان و ظرفیت این ادارات به یقین می‌تواند گام موثری را در زمینه اشتغال‌زایی و کارآفرینی عزیزان ایثارگر درپی داشته باشد.
وی در ادامه به تغییر رویکرد بنیاد در سرکشی از جامعه ایثارگری اشاره کرد و اظهار داشت: امروز که متأسفانه با شیوع بیماری کووید 19 مواجه هستیم، ارتباط تلفنی با ایثارگران بهترین و مهمترین راهکار در خصوص ارتباط با جامعه ایثارگری است و دستگاه‌های اجرایی نیز می‌توانند در این موضوع همراه و همکار بنیاد باشند.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه در پایان ضرورت بیش از پیش توجه همکاران به کارکرد شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی را یادآور شد و اضافه کرد: دسترسی آسان به فضای مجازی این امکان را فراهم ساخته که ما بتوانیم از این طریق برنامه‌های مناسب و منسجمی را در حوزه فرهنگ ایثار و شهادت و شناساندن شهدای عزیز تهیه و آن را در اختیار مخاطبان و بویژه نسل جوان و آینده‌ساز کشور قرار دهیم.
همچنین در این بازدید رؤسای ادارات بنیاد در شهرستان‌های سرپل ذهاب، قصرشیرین و دالاهو به ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های هشت ماهه خود پرداختند.
انتهای پیام/