اقتدار و سربلندی نظام برگرفته از تفکر بسیجی است

تاریخ انتشارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۵
کد مطلب : ۳۵۹۱۰۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان گفت: اقتدار و سربلندی نظام برگرفته از تفکر بسیجی است که همان تفکر حضرت امام راحل و شهداست.
اقتدار و سربلندی نظام برگرفته از تفکر بسیجی است
به گزارش «ایثار»، عبدالله پاکاری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، اظهار کرد: اگر حضور بسیجیان در طول حیات انقلاب اسلامی نبود امروز دشمنان توطئه‌های شوم خود علیه ملت ایران را به سرانجام رسانده بودند.
وی ولایت‌مداری، ایثار، عشق و بصیرت را از مهمترین شاخصه‌‌های نهاد مردمی بسیج دانست و افزود: در تمام دوران حیات پربرکت انقلاب اسلامی حضور این نهاد ارزشمند مردمی مشهود است. در واقع بسیج در تمامی افتخارات نظام جمهوری اسلامی سهیم بوده است.
پاکاری با بیان اینکه هفته بسیج یادآور رشادت‌های دلیرمردانی است که از جانشان گذشتند تا ارزش‌های انقلاب حفظ شود، گفت: اقتدار و سربلندی نظام برگرفته از تفکر بسیجی است که همان تفکر حضرت امام راحل و شهداست.
وی با بیان اینکه بسیجیان در تمامی عرصه‌های علمی و فکری و دفاع از ارزش‌های والای انقلاب اسلامی همواره الگو و پیشگام بوده‌اند، تصریح کرد: حماسه آفرینی‌ها و فداکاری‌های بسیج تنها محدود به دوران دفاع مقدس نیست.
انتهای پیام/