دیدار مسئولان نیشابوری با خانواده‌ی جانبازان لطفی و الاجگردی

تاریخ انتشاريکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۱
کد مطلب : ۳۵۹۱۱۴
مسئولان نیشابوری با خانواده‌ی جانبازان محمد لطفی و علی الاجگردی دیدار کردند.
دیدار مسئولان نیشابوری با خانواده‌ی جانبازان لطفی و الاجگردی
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، در راستای تکریم ایثارگران، مسئولان شهرستان نیشابور با حضور در منزل خانواده‌‌ی جانبازان محمد لطفی و علی الاجگردی با آنها دیدار و گفتگو کردند.
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران نیشابور در این دیدارها ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا گفت: شهدا در سن نوجوانی به عنوان بسیجی بهترین درک را از اهداف انقلاب اسلامی و حفاظت از دستاوردهای آن داشتند و در این راه با ایثارگری و شهادت خود به دنیا و استکبار فهماندند که جوانان این کشور نمی گذارند دشمن به اهداف پلید خود برسد.
علی اصغر برهانی در ادامه افزود: دانش آموزان کشور ما به ویژه فرزندان جانبازان باید با سعی و تلاش در درس خواندن و کسب سطوح علمی بالا ادامه دهنده ی راه پدرانشان باشند.
در این دیدارها علیرضا قامتی معاون استاندار و فرماندار نیشابور، علیرضا کلیدری رییس آموزش و پرورش این شهرستان حضور داشتند و با اهدای تبلت به فرزندان دانش آموز این خانوادهها برای استفاده از کلاسهای آموزشی مجازی از ایثار و فداکاری جانبازان تجلیل به عمل آوردند.
محمد لطفی و علی الاجگردی در 18 اردیبهشت 1367 ماووت و 20 بهمن 1364 فاو اروندرود به مقام جانبازی نائل آمدند. 
 گفتنی است؛ شهرستان نیشابور از توابع استان خراسان رضوی است که در 129 کیلومتری مشهد مقدس واقع شده و پرونده یک هزار و 864 شهید، چهار هزار و 658 جانباز و 287 آزاده در بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان، سند افتخار غیورمردانی است که برای سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جانفشانی، فداکاری و مقاومت کردند و به انقلاب اسلامی عزت بخشیدند.
انتهای پیام/
 

خدیجه سلیمانی خبرنگار ایثار رضوی در شهرستان نیشابور

برای دریافت آخرین اخبار بنیاد شهیدوامورایثارگران شهرستان نیشابور در کانال ایثار نیشابور  عضو شوید.