ساختمان اداری بنیاد تایباد به نام شهدای وحدت مزین شد

تاریخ انتشاريکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۱
کد مطلب : ۳۵۹۱۱۵
رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان تایباد خبر داد گفت: امنیت مرزهای شهرستان حاصل وحدت مردم شیعه و سنی در این شهرستان می‌باشد که نام ساختمان اداری بنیاد به نام شهدای وحدت مزین شد.
ساختمان اداری بنیاد تایباد به نام شهدای وحدت مزین شد
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، سید احسان علوی سبزواری یک شنبه دوم آذر در گفتگو با خبرنگار ایثار رضوی با اعلام نامگذاری ساختمان اداری بنیاد شهید به نام شهدای وحدت گفت: شهرستان تایباد در 225 کلیومتری مشهد واقع شده و دارای مرز مشترک با کشور افغانستان و یک شهرستان تلفیقی می باشد، امنیت مرز شهرستان‌های مرزی حاصل وحدت شیعه و سنی در این شهرستان میباشد.
رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان تایباد افزود: اشاعه فرهنگ و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا یکی از اولویت‌های بنیاد می‌باشد در همین راستا ساختمان اداری بنیاد شهید و امور ایثاران شهرستان تایباد به نام شهدای وحدت مزین شد.
گفتنی است؛ شهرستان تایباد از توابع استان خراسان رضوی است که در 225 کیلومتری مشهد مقدس واقع شده و پرونده 124 شهید، 308 جانباز و 32 آزاده در بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان، سند افتخار غیورمردانی است که برای سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جانفشانی، فداکاری و مقاومت کردند و به انقلاب اسلامی عزت بخشیدند.
انتهای پیام/طیبه شاکری خبرنگار ایثار رضوی