فرهنگ بسیج در امتداد فرهنگ ایثار و شهادت است

تاریخ انتشارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۳
کد مطلب : ۳۵۹۱۱۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین اظهار داشت: فرهنگ بسیج در امتداد فرهنگ ایثار و شهادت است و بسیجیان در عرصه‌های مختلف برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ثمرات بسیار بالایی داشتند.
فرهنگ بسیج در امتداد فرهنگ ایثار و شهادت است
به گزارش «ایثار»، غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در نشست شورای معاونان با گرامیداشت فرارسیدن هفته بسیج، گفت: فرهنگ بسیج در امتداد فرهنگ ایثار و شهادت است و بسیجیان در عرصه‌های مختلف برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ثمرات بسیار بالایی داشتند که اوج آن را در دوران دفاع مقدس شاهد بودیم.
وی با بیان اینکه فرهنگ بسیج و بسیجی، کشور را در دفاع مقدس به پیروزی رساند، افزود: پس از این دوران نیز هر کجا که لازم بوده بسیج با حضور پررنگ و موثر خود راهگشای مسایل و مشکلات بوده است.
حقایق‌پور همه مردم ایران را بسیجی دانست و گفت: در مواقعی مانند انتخابات، راهپیمایی‌ها، کمک‌رسانی در حوادث طبیعی و ایثار اجتماعی، تمام مردم ایران در صحنه حضور دارند که نشان می‌دهد در فرهنگ بسیجی کسی به فکر منافع شخصی نیست و منافع ملی و تحقق منویات مقام معظم رهبری بر همه چیز ارجحیت دارد.
وی بسیجیان را وارثان انقلاب عنوان کرد و افزود: بسیج همواره در سرافرازی روزافزون کشور نقش‌آفرینی کرده و امروز نیز با وجود فرهنگ بسیجی می‌توان از مشکلات اقتصادی عبور کرد و به خودکفایی رسید.
گفتنی است در این جلسه هر یک از اعضا در رابطه با تسریع در هماهنگی با بیمه و بانک دی جهت حل مشکلات ایثارگران، اجرای طرح ارزیابی کارمندان توسط نرم‌افزار همراه ایثار، تکمیل نظرسنجی سامانه راهبردی میز خدمت، اجرای محدودیت‌های اعلام شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا و نحوه همکاری با این ستاد، بحث و تبادل نظر کردند.
انتهای پیام/