رئیس بنیاد هشترود :

فرهنگ بسیج در امتداد فرهنگ ایثار و شهادت است

تاریخ انتشارسه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۱
کد مطلب : ۳۵۹۱۴۷
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران هشترود اظهار داشت: فرهنگ بسیج در امتداد فرهنگ ایثار و شهادت است و بسیجیان در عرصه‌های مختلف برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ثمرات بسیار بالایی داشتند.
فرهنگ بسیج در امتداد فرهنگ ایثار و شهادت است
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از هشترود ؛ اسماعیل سهرابی نژاد رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با گرامیداشت فرارسیدن هفته بسیج، گفت: فرهنگ بسیج در امتداد فرهنگ ایثار و شهادت است و بسیجیان در عرصه‌های مختلف برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ثمرات بسیار بالایی داشتند که اوج آن را در دوران دفاع مقدس شاهد بودیم.
وی بابیان اینکه فرهنگ بسیج و بسیجی، کشور را در دفاع مقدس به پیروزی رساند، افزود: پس‌ازاین دوران نیز هرکجا که لازم بوده بسیج با حضور پررنگ و مؤثر خود راهگشای مسائل و مشکلات بوده است.
سهرابی نژاد همه مردم ایران را بسیجی دانست و گفت: در مواقعی مانند انتخابات، راهپیمایی‌ها، کمک‌رسانی در حوادث طبیعی و ایثار اجتماعی، تمام مردم ایران درصحنه حضور دارند که نشان می‌دهد در فرهنگ بسیجی کسی به فکر منافع شخصی نیست و منافع ملی و تحقق منویات مقام معظم رهبری بر همه‌چیز ارجحیت دارد.
وی بسیجیان را وارثان انقلاب عنوان کرد و افزود: بسیج همواره در سرافرازی روزافزون کشور نقش‌آفرینی کرده و امروز نیز باوجود فرهنگ بسیجی می‌توان از مشکلات اقتصادی عبور کرد و به خودکفایی رسید.
انتهای پیام