به مناسبت هفته بسیج؛

یادواره شهدای مسجد آیت ا... منزوی در آبادان برگزار شد

تاریخ انتشاريکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۰
کد مطلب : ۳۵۹۱۴۸
به مناسبت هفته بسیج یادواره شهدای مسجد آیت ا... منزوی در آبادان برگزار شد.
یادواره شهدای مسجد آیت ا... منزوی در آبادان برگزار شد
به گزارش«ایثار» واحد خوزستان، یادواره شهدای مسجد آیت ا... منزوی با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و شیوه نامه های بهداشتی و  حضور جمعی ازخانواده های معظم شهدا، ایثارگران، اقشار مختلف مردم، مسئولین نظامی و انتظامی و اداری در آبادان برگزار شد.
رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبادان ضمن تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس خاطر نشان کرد:سعادت و استقلال امروز کشور ما مرهون رهبری‌های آگاهانه بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی  و مجاهدت و جان‌فشانی شهدای گلگون‌کفن است.
علی سامری افزود:به برکت انقلاب اسلامی، شاهد عزت و اقتدار روزافزون ایران هستیم و همه وظیفه داریم  برای انسان‌هایی که درس آزادی و آزادگی به ما داده و زندگی سعادتمند را برای ما رقم زده‌اند ادای احترام کنیم.
امام جمعه مسجد آیت ا... منزوی ضمن خیرمقدم گویی و تقدیر و تشکر از برگزارکنندگان یادواره و حضور پر شور مردم و مسئولین هدف از برگزاری یادواره شهدا را زنده نگه داشتن یاد و خاطره این عزیزان و ادای دین به آنان عنوان کرد و ادامه داد: باید به مردم این منطقه افتخار کنیم چرا که در زمان جنگ تحمیلی با ایستادگی در مقابل دشمن از خاک میهن دفاع کردند و اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک کشور عزیزمان ایران کم شود.
سخنرانی و خاطره گویی جمعی از سرداران دفاع مقدس، تجلیل از خانواده معظم شهدا و رونمایی از پوستر قهرمان مسجد ما که به معرفی شهدای مسجد آیت ا... منزوی پرداخته از جمله برنامه های دیگر  این مراسم معنوی بود.