در زمینه اشتغال ایثارگران همه پای کار بیایند

تاریخ انتشاريکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۷
کد مطلب : ۳۵۹۱۵۲
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره  به نقشه شهدا و ایثارگران در حمایت از نظام اسلامی تصریح نمود : در زمینه جذب و اشتغال بکار ایثارگران همه دستگاه ها پای کار بیایند
در زمینه اشتغال ایثارگران همه پای کار بیایند
به گزارش " ایثار واحد لرستان " جلسه سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران با مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و مدیر کل شیلات استان روز گذشته در محل دفتر اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد در این جلسه محمود زرین جوئی با اشاره به نقش شهدا و ایثارگران در حمایت و پاسداری از نظام اسلامی تصریح نمود : در زمینه جذب و اشتغال بکار ایثارگران همه دستگاه ها باید پای کار بیایند .
زرین جوئی تاکید نمود : قوانین زیادی درخصوص اولویت اشتغال بکار ایثارگران و تغییر وضعیت آنها وجود دارد که می بایست اجرایی شود .
وی افزود : از اداره کار و شیلات و شرکت های زیر مجموعه آن انتظار می رود که در جهت اشتغال ایثارگران همکاری لازم را به عمل آورند .
در ادامه علی آشتاب مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه مسئولیت ها فرصت هستند تصریح کرد : خوشا بحال کسی که از این فرصت به نحو احسن در جهت خدمت به مردم خصوصا ایثارگران استفاده کند .
وی افزود : بنیاد شهید دستگاهی است که همه باید خودشان را با آن هماهنگ کنند و تاکنون هیچ ایثارگرای وارد مجموعه اداره کار نشده که جذب نشود ، چون اعتقاد بر این است که کلیت نظام وام داری شهدا و ایثارگران است .
آشتاب عنوان کرد : سعی می کنیم سهمیه استخدامی ایثارگران در شرکتهایی مثل پتروشیمی ، اداره برق و دیگر بخش ها کاملا رعایت شود .
در پایان کیارش بیرانوند مدیر کل شیلات استان گفت : تا آنجایی که در توان داریم و در قانون تعریف شده درخصوص اشتغال بکار ایثارگران همکاری خواهیم نمود . انتهای پیام /