شهدای مدافع حرم ایثار و از خود گذشتگی را به زیبایی معنا کردند

تاریخ انتشاريکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۱
کد مطلب : ۳۵۹۱۵۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران در نشست پیش کنگره شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: شهدای مدافع حرم ایثار و از خود گذشتگی را به زیبایی معنا کردند.
شهدای مدافع حرم ایثار و از خود گذشتگی را به زیبایی معنا کردند
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی در نشست کمیته ایثارگران ضمن تبریک هفته بسیج، یاد و خاطره شهدای گرانقدر عرصه هشت سال دفاع مقدس، مدافعان حرم، مدافعان سلامت، شهدای ترور و منا و بیش از 10 هزار و 400 شهید استان مازندران را گرامی‌داشت و گفت: شهدا با نثار خون خود به جهانیان ثابت کردند که حق و حقیقت و ندای مظلومیت مسلمانان در برابر ظالمان و کفار برای همیشه در تاریخ بشری ماندگار و پایدار خواهد ماند.
مظلومی تصریح کرد: شهدای مدافع حرم ایثار و از خود گذشتگی را به زیبایی معنا کردند. این نشست در راستای نخستین نشست پیش کنگره شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور آیت‌الله محمدی لائینی نماینده محترم ولی فقیه در مازندران برگزار شد. مدیریت این کنگره با سپاه پاسداران استان بوده و نقش کمیته ایثارگران در این رابطه باید پر رنگ باشد.
وی افزود: کنگره شهید حاج قاسم سلیمانی در صورت مساعد بودن هوا ساعت 9 صبح روز 27 آذر در بوستان ولایت ساری و در غیر این صورت این مراسم در مصلی امام خمینی (ره) و یا سالن الغدیر سپاه کربلا استان برگزار خواهد شد. کنگره شهید حاج قاسم سلیمانی باید به گونه‌ای برگزار شود که در شأن و منزلت شهدای مدافع حرم باشد به طوری که رضایتمندی خانواده‌های معظم شهدای مدافع حرم را نیز به همراه داشته باشد و تجلیل شایسته‌ای از این اسوه‌های صبر و ایثار و مقاومت صورت گیرد.
مدیرکل بنیاد استان مازندران گفت: شناسایی، هماهنگی و دعوت از خانواده‌های معظم شهدای مدافع حرم شمال کشور در استان‌های مازندران با 42 شهید و گیلان و گلستان، تهیه تندیس برای خانواده‌های شهدای مدافع حرم شمال کشور، ارائه گزارش عملکرد برای رییس ستاد کنگره، بررسی امکانات مورد نیاز برای ستاد از جمله موضوعاتی بود که در این نشست مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
انتهای پیام/