رئیس اداره بنیادشهرستان رامشیر؛

هدف از طرح سپاس رفع مشکلات جامعه ایثارگری است

تاریخ انتشاريکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۵
کد مطلب : ۳۵۹۱۶۱
محمد حمید گفت: هدف ما از برگزاری طرح سپاس و دیدار خانواده شهدا و ایثارگران، رفع مشکلات جامعه ایثارگری و خبردار شدن از شرایط آنان مخصوصا در این شرایط کرونایی می باشد.
هدف از طرح سپاس رفع مشکلات جامعه ایثارگری است
به گزارش«ایثار» واحد خوزستان، جلسه طرح سپاس جهت تکریم خانواده شهدا و ایثارگران صبح روز شنبه یکم آذر ماه با حضور حجت الاسلام والمسلمین معرف امام جمعه شهرستان ، حجت الاسلام و المسلمین حسینی مسئول عقیدتی سیاسی قرارگاه خاتم الانبیاء واقع در رامشیر و محمد حمید رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رامشیر در دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد.
امام جمعه شهرستان رامشیر ضمن تاکید بر گرامیداشت مقام والاي شهدا وایثارگران تصریح کرد:خانواده هاي محترم شاهد دنباله رو مکتب زینبی و نماد دلاوري و آزادمردي هستند که زندگی شان سراسر معطر به مقاومت وصبوري است و ما در زمینه فرهنگ ایثار وشهادت و تکریم این خانواده هاي معظم می بایست از هیچ چیزي فروگذاري نکنیم تا نسل جدید با زحمت انها اشنا گردند.
حجت الاسلام والمسلمین معرف با تاکید حفظ منزلت ایثارگران خاطر نشان کرد: طرح سپاس باید به شکلی انجام شود که علاوه بر حفظ منزلت ایثارگران، مفید و اثربخش باشد و اگر در مواردی خانواده‌های تحت پوشش ما با مشکل و مسئله‌ای روبه رو هستند منجر به رفع این مشکلات شود.
رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رامشیربا بیان هدف از طرح سپاس،عنوان کرد: هدف ما از برگزاری طرح سپاس و دیدار خانواده شهدا و ایثارگران، رفع مشکلات جامعه ایثارگری و خبردار شدن از شرایط آنان مخصوصا در این شرایط کرونایی می باشد.
محمد حمید ادامه داد: وظيفه ی همه ما اينست كه سپاسگزاري خود را در قبال بهترين افراد جامعه كه خانواده هاي شهدا، جانبازان و آزادگان هستند به نحو شايسته و درخور شأن و منزلت آنان انجام دهيم.
وی در پایان خواستار همکاري و مساعدت قرارگاه خاتم الانبیاء در خدمت رسانی هرچه بهتر به خانواده هاي شاهد و ایثارگر شد.