فرماندار شهرستان رامشیر؛

اگر حضور بسیج مستضعفین در هشت سال دفاع مقدس نبود امروز سرنوشت کشور چیز دیگری بود

تاریخ انتشاريکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۷
کد مطلب : ۳۵۹۱۷۲
سالم عبادی گفت: امروز اگر جلوه‌های زیبای پرشور حضور جوانان را در عرصه‌های پر خطر فلسطین و لبنان مشاهده می‌کنیم این روحیه از بسیج است. مطمین باشید اگر حضور بسیج مستضعفین در هشت سال دفاع مقدس نبود امروز سرنوشت کشور چیز دیگری بود.
اگر حضور بسیج مستضعفین در هشت سال دفاع مقدس نبود امروز سرنوشت کشور چیز دیگری بود
به گزارش «ایثار» واحد خوزستان، به مناسبت هفته بسیج، محمد حمید رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رامشیر به همراه حجت الاسلام و المسلمین معرف امام جمعه شهرستان، سالم عبادي فرماندار، سرهنگ منصوري فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج سپاه رامشیر و دیگر مسئولین ادارات با خانواده شهید بسیجی مهدی مقدم دیدار و گفت و گو کردند.
فرماندار شهرستان رامشیر ضمن تبریک هفته بسیج و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای بسیجی، تصریح کرد: دفاع مقدس یکی از مهم‌ترین وقایع تاریخی کشور ما است. که بسیج در آن نقش پررنگی داشت. بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته‌های رفیع آن اذان شهادت و رشادت سر داده‌اند.
سالم عبادی با تاکید حضور بسیجیان در تمام عرصه ها و جبهه های نبرد، عنوان کرد: امروز اگر جلوه‌های زیبای پرشور حضور جوانان را در عرصه‌های پر خطر فلسطین و لبنان مشاهده می‌کنیم این روحیه از بسیج است. مطمئن باشید اگر حضور بسیج مستضعفین در هشت سال دفاع مقدس نبود امروز سرنوشت کشور چیز دیگری بود.
یاد آور می شود: شهید مهدی مقدم سوم مهر 1337 به دنیا آمد. به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت و در دهم اردیبهشت 1361 در خرمشهر در عملیات بیت المقدس به شهادت رسید.