رئیس بنیاد مراغه:

تفکر بسیجی موجب حفظ دستاوردهای شهداست

تاریخ انتشارسه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۴
کد مطلب : ۳۵۹۱۷۴
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه هفته بسیج را یادآور فداکاری شهدا و ایثارگران عنوان کرد و گفت: تفکر بسیجی موجب حفظ دستاوردهای شهدا و ترویج روحیه ایثار و شهادت است.
تفکر بسیجی موجب حفظ دستاوردهای شهداست
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران گفت: هفته بسیج یادآور فداکاری‌ها و ازخودگذشتگی‌های شهدا و ایثارگران است و همه مردم کشورمان باید روحیه بسیجی را سرلوحه امور خود قرار داده چراکه تفکر بسیجی موجب حفظ دستاوردهای شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: اوج عظمت و اقتدار بسیج را در دوران دفاع مقدس و صیانت از مرزهای کشور می‌توان به‌خوبی مشاهده کرد که با فداکاری خود اقتدار و امنیت را برای جامعه فراهم کردند.
اسلامی تصریح کرد: خادمان شهدا در بنیاد شهید و امور ایثارگران بسیجی وار در سنگر خدمت فعالیت می‌کنند تا یاد و نام شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه برای همیشه ماندگار باشد.
وی در ادامه افزود: با توجه به وضعیت کشور در مقابله با ویروس کرونا و محدودیت‌های پیش رو، رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در برگزاری برنامه‌های این هفته ضروری است.
رئیس بنیاد مراغه در تشریح برنامه‌های گرامی داشت هفته بسیج در بنیاد مراغه گفت: فضاسازی فرهنگی و محیطی و نصب بنر بر سر درب اداره، غبارروبی و گل‌باران مزار مطهر شهدا، تماس تلفنی و دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران با رعایت مسائل بهداشتی، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی با محوریت هفته بسیج ازجمله برنامه‌های بنیاد مراغه در جهت گرامی داشت هفته بسیج است.
انتهای پیام/