مدیرکل بنیاد هرمزگان:

تفکر ناب شهدای بسیجی از برگ‌های زرین تاریخ انقلاب پاک نمی‌شود

تاریخ انتشاريکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۳
کد مطلب : ۳۵۹۱۷۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: تفکر ناب شهدای بسیجی، هرگز از خاطره ایرانیان و برگ‌های زرین تاریخ انقلاب پاک نخواهد شد.
تفکر ناب شهدای بسیجی از برگ‌های زرین تاریخ انقلاب پاک نمی‌شود
 به گزارش ایثار واحد هرمزگان، عطا ناوکی دوم آذر به‌مناسبت هفته بسیج، ضمن دیدار با خانواده‌های معظم شهیدان «غلامعباس آتش‌دهقان»، «عبدالرضا کمالی» و «عبدالعزیز نوروزپور» و جانباز 50 درصد «احمد کمالی‌درگیری» در دهستان ایسین، مشکلات این عزیزان را بررسی کرد و گفت: وجود شهیدان و ایثارگران بسیجی مخلص، بی‌ادعا و ایثارگر در دفاع از میهن، نظام جمهوری اسلامی را با آرمان‌های بلند معنوی پایدار کرده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان این ایام را یادآور دلاوری‌ها و حماسه‌سازی‌های مردان و زنان انقلابی دانست و اظهار داشت: این مبحث و ماجرایی نیست که فقط در مناسبت‌های خاص از آن یاد شود، بلکه به‌عنوان یک خاطره ارزشمند و حماسه ماندگار در تاریخ کشور مورد توجه خواهد بود.
وی در ادامه با اشاره به محدودیت‌های کرونایی در سطح کشور و کاهش برنامه‌های حضوری در همه دستگاه‌های اجرایی، تأکید کرد: رعایت کامل نکات بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برای حفظ سلامت خانواده‌های عزیز شهدا، جانبازان و آزادگان ضروری است، بی‌تردید باید به این مهم بیش از گذشته توجه شود.
ناوکی با بیان اینکه تفکر ناب شهدای بسیجی هرگز از خاطره ایرانیان و برگ‌های زرین تاریخ انقلاب پاک نخواهد شد، گفت: بسیجیان ایران اسلامی در پیشگاه خدای متعال روسفید و در آزمون سخت دوران دفاع‌مقدس، با امتیاز برجسته و چشمگیری سربلند و پیروز شدند.
لازم به ذکر است در این دیدارها غلام فتح‌آبادی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بندرعباس نیز حضور داشت.
انتهای پیام/الهام اسلام‌پناه خبرنگار ایثار هرمزگان