کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

مدیرکل بنیاد هرمزگان:

تفکر ناب شهدای بسیجی از برگ‌های زرین تاریخ انقلاب پاک نمی‌شود

2 آذر 1399 ساعت 12:13

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: تفکر ناب شهدای بسیجی، هرگز از خاطره ایرانیان و برگ‌های زرین تاریخ انقلاب پاک نخواهد شد.


 به گزارش ایثار واحد هرمزگان، عطا ناوکی دوم آذر به‌مناسبت هفته بسیج، ضمن دیدار با خانواده‌های معظم شهیدان «غلامعباس آتش‌دهقان»، «عبدالرضا کمالی» و «عبدالعزیز نوروزپور» و جانباز 50 درصد «احمد کمالی‌درگیری» در دهستان ایسین، مشکلات این عزیزان را بررسی کرد و گفت: وجود شهیدان و ایثارگران بسیجی مخلص، بی‌ادعا و ایثارگر در دفاع از میهن، نظام جمهوری اسلامی را با آرمان‌های بلند معنوی پایدار کرده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان این ایام را یادآور دلاوری‌ها و حماسه‌سازی‌های مردان و زنان انقلابی دانست و اظهار داشت: این مبحث و ماجرایی نیست که فقط در مناسبت‌های خاص از آن یاد شود، بلکه به‌عنوان یک خاطره ارزشمند و حماسه ماندگار در تاریخ کشور مورد توجه خواهد بود.
وی در ادامه با اشاره به محدودیت‌های کرونایی در سطح کشور و کاهش برنامه‌های حضوری در همه دستگاه‌های اجرایی، تأکید کرد: رعایت کامل نکات بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برای حفظ سلامت خانواده‌های عزیز شهدا، جانبازان و آزادگان ضروری است، بی‌تردید باید به این مهم بیش از گذشته توجه شود.
ناوکی با بیان اینکه تفکر ناب شهدای بسیجی هرگز از خاطره ایرانیان و برگ‌های زرین تاریخ انقلاب پاک نخواهد شد، گفت: بسیجیان ایران اسلامی در پیشگاه خدای متعال روسفید و در آزمون سخت دوران دفاع‌مقدس، با امتیاز برجسته و چشمگیری سربلند و پیروز شدند.
لازم به ذکر است در این دیدارها غلام فتح‌آبادی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بندرعباس نیز حضور داشت.
انتهای پیام/الهام اسلام‌پناه خبرنگار ایثار هرمزگان
 


کد مطلب: 359178

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/359178/تفکر-ناب-شهدای-بسیجی-برگ-های-زرین-تاریخ-انقلاب-پاک-نمی-شود

ايثار
  http://www.isaar.ir