با هدف رفع مشکلات،

مشاوره حقوقی به 3000 ایثارگر استان قزوین ارایه شد

تاریخ انتشاريکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۹
کد مطلب : ۳۵۹۱۸۳
مشاوره حقوقی به 3 هزار نفر از جامعه ایثارگران استان قزوین با هدف رفع مشکلات حقوقی و قضایی ارایه شد.
مشاوره حقوقی به 3000 ایثارگر استان قزوین ارایه شد
به گزارش ایثار واحد قزوین، کارشناسان واحد امور حقوقی و قضایی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در جهت رفع مشکلات خانواده‌های شهدا و ایثارگران به این قشر معظم جامعه مشاوره ارایه می‌دهند.
این کارشناسان، حمایت‌های قضایی و مشاوره‌های حقوقی در زمینه‌های دعاوی حقوقی، کیفری و ثبتی، خانوادگی و سایر موارد را به جامعه هدف ارایه می‌دهند.
جامعه ایثارگرانی که به دلایل مختلف درگیر مسایل حقوقی و قضایی شدند می‌توانند با استفاده از  راهنمایی‌های صحیح و درست کارشناسان بنیاد، مشکلات‌شان را برطرف کنند.
مشاوره حقوقی به 3 هزار نفر از جامعه ایثارگران استان قزوین با هدف رفع مشکلات حقوقی و قضایی طی 7 ماه سال جاری ارایه شده است.
همچنین معرفی به دفتر حمایت حقوقی و قضایی ایثارگران 21 مورد، مکاتبات اداری بین دستگاه‌ها استان و رفع موانع کاری 310 مورد و انعکاس مشکلات جامعه هدف به سازمان مرکزی و مدیران در سطح استان 20 مورد از جمله اقدامات انجام شده در واحد حقوقی بنیاد استان قزوین می‌باشد.
تنظیم دادخواست‌های حقوقی و شکوائیه‌های کیفری یک هزار و 700 مورد، تنظیم لوایح دفاعیه و اعتراضیه یک هزار و 51 مورد، شرکت در جلسات رسیدگی و دادگاه‌ها 400 مورد و مکاتبات اداری جهت مساعدت با جامعه هدف 821 مورد از دیگر اقدامات کارشناسان واحد حقوقی بنیاد طی 7 ماه سال جاری بوده است.