سرپرست بنیاد استان:

تفکر و اندیشه بسیجی، حافظ و پاسدار خون شهدا و ارزش های الهی است

تاریخ انتشاريکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۳
کد مطلب : ۳۵۹۱۸۶
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثاراگران استان سیستان و بلوچستان بسیج را نماد ایثار و فداکاری خواند و افزود: تفکر و اندیشه بسیجی، حافظ و پاسدار خون شهدا و ارزش های الهی است.
تفکر و اندیشه بسیجی، حافظ و پاسدار خون شهدا و ارزش های الهی است
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سیستان و بلوچستان با صدور پیامی فرارسیدن هفته بسیج را به همه بسیجیان و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران تبریک گفت.
متن کامل پیام دکتر منصور جاویدفر به مناسبت هفته بسیج بدین شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته‌های رفیع آن اذان شهادت و رشادت را سر داده‌اند.
تشکیل بسیج از برکات نهضت عظیم و مقدس انقلاب اسلامى به رهبرى حضرت امام راحل است. حرکتی که در کوتاه ترین مدت منشاء، چنان تحولات شگرفى در میان رهروان خود داشت که حتى گاهى راه باور را بر همرهان دشوار مى کرد و رنگ و بوى افسانه به خود مى گرفت، اما عاقبت دشمنان هم دریافتند که تفکر بسیجى آن گونه که امام راحل پایه گذارى کرد، کیمیایى است که حتى افسانه ها را در وادى واقعیت به مبارزه مى طلبد.
بسیج عظیم‌ترین و ماندگارترین یادگار امام راحل است که در عرصه های مختلف حضور پیدا کرده و تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده است.
 هفته مبارک و فرخنده بسیج فرصت مغتنمی است جهت تجدید پیمان با آرمان های بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و بیعتی دوباره با مقام معظم رهبری که نوای دلنشین و عاشقانه اش را با گوش جان شنیدیم که: "بسیجی باید در وسط میدان باشد تا فضیلت های اصلی انقلاب زنده بماند".
بسیج نماد ایثار، گذشت و فداکاری دلیرمردان این سرزمین است که شهادت و رشادت را سرلوحه کار خود قرار داده اند و به حق تفکر و اندیشه بسیجی، حافظ و پاسدار خون شهدا و ارزش های الهی است.
 هر جا چه در دفاع نرم و چه در دفاع سخت از آرمانهای انقلاب اسلامی نیاز به حضور غیرتمندانه بوده است، بسیج حاضر شده و گامی مهم در حمایت از ملت ایران برداشته است.
اینجانب به سهم خود ضمن ارج نهادن به زحمات و تلاش های تمامی بسیجیان جان بر کف در نهادینه نمودن فرهنگ بسیجی، به عنوان ادای دین به ساحت مقدس شهدای بسیج و همچنین به واسطه تکریم و تجلیل از خانواده معظم این شهدا و همچنین بسیجیانی که امروز مفتخر به نشان جانبازی و ایثارگری هستند ادای احترام کرده و این هفته را به همه بسیجیان تبریک و تهنیت عرض می کنم.
 
منصور جاویدفر
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان