وظیفه مهم بنیاد فراهم آوری شرایط اشتغال‌زایی ایثارگران است

تاریخ انتشاريکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۳
کد مطلب : ۳۵۹۱۸۸
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گرمه گفت: وظیفه ما در بنیاد در قبال ایثارگران فراهم آوری شرایط مطلوب در جهت جذب و یا استخدام فارغ‌التحصیلان دانشگاهی و یا ایجاد اشتغال‌زایی برای ایثارگران توانمند و دارای مهارت شغلی است.
وظیفه مهم بنیاد فراهم آوری شرایط اشتغال‌زایی ایثارگران است
 به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی صبح امروز 2 آذر 99 نوروزی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گرمه شهرستان در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص دغدغه مسائل اشتغال توسط مسئولین و مدیران و فراهم آوری شرایط مطلوب اشتغال و کارآفرینی در کشور،، طی ارتباط تلفنی، پیگیر جذب و استخدام ایثارگران این شهرستان در آخرین آزمون استخدامی شرکت آلومینای ایران در سال جاری شد.
نوروزی دراین‌ارتباط ضمن تقدیر و تشکر از همکاری مجموعه صنعتی کارخانه آلومینا با ایثارگران معزز این شهرستان در طی چهار مرحله آزمون سنوات اخیر، گفت: وظیفه ما در بنیاد در قبال ایثارگران فراهم آوری شرایط مطلوب در جهت جذب و یا استخدام فارغ‌التحصیلان دانشگاهی و یا ایجاد اشتغال‌زایی برای ایثارگران توانمند و دارای مهارت شغلی است و خود را موظف دانسته که تا آخرین مراحل استخدامی و به‌کارگیری ایشان در هر دستگاهی پیگیر نتیجه بوده و درنهایت اعلی دستگاه‌های متولی تبادل و همکاری فرمایند.
 نوروزی در ادامه نسبت به به‌کارگیری و موقعیت شغلی ایثارگران جذب‌شده در آزمون جاری نیز رایزنی‌های لازم را انجام داد و در خصوص پست‌های سازمانی نیروهای ایثارگر تأکید کرد تا در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، کرامت و جایگاه این عزیزان همچون همیشه در آن شرکت حفظ گردد.
در پایان مهندس زارع مدیریت شرکت آلومینا افزودند: مفتخریم که شاهد استخدام ایثارگران در مجموعه آلومینا هستیم و بر این عقیده‌ایم که با لطف و خواست خدا بتوانیم گوشه‌ای از ایثارگری‌ها و فداکاری‌های این قشر معزز و گران‌قدر را جبران نموده و بتوانیم از نیروهای مستعد ایثارگر به بهترین نحو و در جهت پیشرفت سیستم بهره‌مند شویم.
لازم به ذکر است در آزمون استخدامی سال جاری شرکت آلومینای ایران درمجموع 29 نفر از ایثارگران معزز شهرستان گرمه، اعم از فرزندان گران‌قدر شهدا، برادر شهید، فرزند جانبازان معزز و آزادگان سرافراز، تحت عنوان سهمیه‌های قانونی 25% و 5% ایثارگران جذب این کارخانه عظیم صنعتی در مجموعه آلومینا و شمش این شرکت شدند.