بسیج سمبل اقتدار و عزت انقلاب است

تاریخ انتشاردوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۶
کد مطلب : ۳۵۹۱۹۳
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خوروبیابانک بسیج را سمبل اقتدار و عزت انقلاب خواند و گفت: هفته بسیج فرصت مغتنمی جهت تبیین اهداف و آرمان‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
بسیج سمبل اقتدار و عزت انقلاب است
به گزارش ایثار واحد اصفهان، کاظم رشیدی رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان خوروبیابانک به مناسیت هفته بسیج در گفتگو با خبرنگار ایثار اصفهان هفته بسیج را فرصت مغتنمی جهت تبیین اهداف و آرمان‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و عنوان کرد: بسیج سمبل اقتدار و عزت انقلاب است.
وی بسیج را از ارکان اصلی نظام خواند و افزود: بسیج یادگار ارزشمند حضرت امام خمینی (ره) است که امروزه تبدیل به شجره طیبه‌ای شده که در کنار سایر ترجمان‌ها و نهادها به پیشرفت‌های فرهنگی و آبادانی کشور کمک شایانی می‌کند.
رشیدی در ادامه به تشریح برنامه‌های بنیاد شهرستان جهت گرامیداشت هفته بسیج پرداخت و گفت: تمامی برنامه‌ها در طول این هفته با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.
وی فضاسازی محیطی و استفاده از ظرفیت فضای مجازی را یکی از برنامه‌های اصلی این بنیاد جهت گرامی داشت هفته بسیج خواند و گفت: برگزاری نمایشگاه مجازی از آثار و وصایای شهدا، عطرافشانی مزار مطهر شهدا، اجرای طرح سپاس تلفنی و دیدار با خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی از جمله برنامه‌های پیش‌بینی‌شده جهت گرامیداشت این هفته است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خوروبیابانک خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را از سرمایه‌های اجتماعی کشور خواند و گفت: وظیفه‌داریم در جهت ارتقای سطح سلامتی این انسان‌های ولایتمدار سعی و اهتمام ویژه‌ای داشته باشیم.
انتهای پیام/
علیرضا فیروزی خبرنگار ایثار اصفهان از شهرستان خوروبیابانک