خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ولی نعمتان جامعه هستند

تاریخ انتشاريکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۴
کد مطلب : ۳۵۹۱۹۴
مدیرکل بنیاد ایلام خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را ولی نعمتان جامعه خواند و گفت: همه باید در مقابل ایثارگران احساس تکلیف و احساس مسئولیت کنند.
خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ولی نعمتان جامعه هستند
به گزارش ایثار از ایلام؛ اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام روز یکشنبه ۲ آذرماه، در دیدار با حسن نجفی سمنانی مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک هفته بسیج، اظهار کرد: اینکه امروز این افتخار نصیب شده تا برای گره گشائی از مشکلات ایثارگران دور هم جمع شویم، یک توفیق است و امیدوارم این تلاش ها مورد قبول خداوند متعال قرار گیرد.
وی بنیاد شهید و امور ایثارگران را متولی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران برشمرد و بیان کرد: مسئولیت رسیدگی به مشکلات این عزیزان بر عهده ما قرار دارد ولی همه دستگاه ها و نهادهای نظام، موظف هستند در خدمت قشر معزز ایثارگر باشند، چرا که شکل گرفتن نظام اسلامی و اساس آن بر پایه ایثارگری ها، شهادت طلبی ها و زحمات این عزیزان بود تا این امنیت و آسایش را برای همه ما به ارمغان بیاورند.
تولیده تصریح کرد: امروز اگر ما به راحتی در کشور خود زندگی میکنیم و این چنین با آرامش خاطر جلسات خود را برگزار می‌کنیم، ولی در کشورهای همسایه آسایش و امنیتی وجود ندارد، نشان دهنده این است که نظام اسلامی ما پشتوانه و قدرتش از خون شهداست.
وی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را ولی نعمتان جامعه خواند و گفت: همه باید در مقابل ایثارگران احساس تکلیف و احساس مسئولیت کنند. ما به عنوان خادم شهدا و ایثارگران وظیفه داریم که دست هر مسئولی که مشکل فرزند شهید، فرزند جانباز، فرزند آزاده و یا خود ایثارگر را حل کند، به گرمی بفشاریم و از زحماتش تقدیر کنیم. پدران آنها با گوشت، پوست و استخوانهایشان امنیتی به بلندای تاریخ را برای ما به ارمغان آوردند.
لازم به ذکر است در این نشست عارف ساری مشاور مدیرکل بنیاد ایلام، اصغر داراب پور حراست بنیاد ایلام، جمال لیوانی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی پتروشیمی ایلام و جمعی از مسئولان و ایثارگران نیز حضور داشتند.


انتهای پیام/