تفکر بسیجی نشأت گرفته از فرهنگ ایثار و شهادت است

تاریخ انتشاردوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۳۶
کد مطلب : ۳۵۹۱۹۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان استان زنجان با اشاره به اینکه بسیج پشتوانه محکمی برای کشور محسوب می‌شود، گفت: تفکر بسیجی نشأت گرفته از فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
تفکر بسیجی نشأت گرفته از فرهنگ ایثار و شهادت است
به گزارش ایثار واحد زنجان، علی کاظمی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیجی، آغاز هفته بسیج و سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به تمامی بسیجیان پر افتخار که همواره در تمام دوران حیات انقلاب اسلامی احساس مسئولیت و تعهد داشته و با نثار جان خویش از میهن اسلامی پاسداری کرده‌اند، تبریک گفت.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان استان زنجان با اشاره به اینکه وجود بیش از هزار و 200 شهید بسیجی مدال افتخاری برای استان محسوب می‌شود، اظهار کرد: نیروهای بسیج همواره در شرایط حساس کشور نقش مهمی ایفا کرده و برای صیانت از کشور ایثار و فداکاری می‌کنند.
وی با تاکید بر اینکه همه باید روحیه بسیجی را سرلوحه کار خود قرار دهند، اضافه کرد: در شرایط کنونی کشور نیز بسیجیان به عنوان ادامه‌دهندگان راه شهدا، در برابر ویروس منحوس کرونا در قالب نیروهای جهادی در کنار کادر درمان و مدافعان سلامت به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند.
وی بسیج را پشتوانه محکمی برای پیشرفت کشور و مقابله با دشمن عنوان کرد و گفت: تعداد شهدای بسیجی نشان از حضور به موقع بسیجیان در عرصه‌های مختلف نظام جمهوری اسلامی ایران است.
انتهای پیام/