مدیر کل بنیاد شهید خوزستان ؛

هفته بسیج فرصتی مغتنم برای تجدید عهد و پیمان و بیعت دوباره با رهبر است

تاریخ انتشاردوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۶
کد مطلب : ۳۵۹۱۹۹
عبدالرضا فرجیان گفت: اندیشه و تفکر بسیجی به عنوان فراگیرترین و ماندگارترین اندیشه، همواره تفکری پویا، زنده و مصون بخش کشور، در مقابل حوادث ، تهدیدات و ناملایمات است و هفته بسیج فرصتی مغتنم برای تجدید عهد و پیمان با آرمان های بلند حضرت امام خمینی (ره) و بیعتی دوباره با مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است.
هفته بسیج فرصتی مغتنم برای تجدید عهد و پیمان و بیعت دوباره با رهبر است
به گزارش «ایثار» واحد خوزستان، عبدالرضا فرجیان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان در پیامی فرا رسیدن چهل و یکمین سالگرد تاسیس بسیج مستضعفان به فرمان حضرت امام خمینی(ره) را تبریک گفت.
بسمه تعالی
"بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پر ثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد"      امام خمینی(ره)
بی شک ملت بزرگ ایران اسلامی از یاد نبرده است آن زمان که میهن عزیزمان با عاملیت شرمگینانه رژیم بعثی عراق مورد تعرض و دست‌ درازی واقع گشت، جوانانی عاشق و دلباخته اهل بیت(ع) و پوینده و رهرو مکتب عاشورایی به چه سان نامه عهد و پیمان خود با امام عظیم الشان را با خون پاک و مطهر خود امضا کردند و بر آن صحه نهادند.
ملت بزرگ ایران اسلامی آرامش و آسایش امروزی را مدیون ایثار و ازخودگذشتگی بسیجیانی است که مفسر واقعی واژه ایثار بوده و با الهام از مکتب عاشورایی حضرت ابا عبدا... الحسین (ع)، عزت و آزادگی و شرف انسانی را برای میهن اسلامی به ارمغان آوردند .
و امروز پس از گذشت 41 سال از حیات پر برکت انقلاب با عظمت اسلامی، ثمرات حماسه آفرینی ، فداکاری و تلاش های بسیج مستضعفان در تمام عرصه ها مشهود است و در واقع بسیج در راستای صیانت از ارزش‌ها و آرمان انقلاب اسلامی به عنوان بازوی قدرتمند نظام اسلامی مطرح می باشد.
اندیشه و تفکر بسیجی به عنوان فراگیرترین و ماندگارترین اندیشه، همواره تفکری پویا، زنده و مصون بخش کشور، در مقابل حوادث ، تهدیدات و ناملایمات است و هفته بسیج فرصتی مغتنم برای تجدید عهد و پیمان با آرمان های بلند حضرت امام خمینی (ره) و بیعتی دوباره با مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام و ارج نهادن به زحمات و تلاش های تمامی بسیجیان، هفته بسیج و 5 آذر سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به تمامی بسیجیان دریادل و با بصیرت، ایثارگران و خانواده های معزز شهدا و جانبازان گرامی تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال سرافرازی و سربلندی ایران اسلامی را در پرتو توجهات امام زمان(عج الله) و در راستای منویات مقام معظم رهبری توفیق خدمتگزاری و ادامه راه شهیدان را برای همگان مسئلت می نمایم.