خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران ولی‌نعمتان جامعه هستند

تاریخ انتشاردوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۳
کد مطلب : ۳۵۹۲۰۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را ولی‌نعمتان جامعه خواند و گفت: همه باید در مقابل ایثارگران احساس تکلیف و احساس مسئولیت کنند.
خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران ولی‌نعمتان جامعه هستند
به گزارش «ایثار»، اسدالله تولیده یکشنبه دوم آذرماه، در دیدار با حسن نجفی سمنانی مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک هفته بسیج، گفت: اینکه امروز این افتخار نصیب شده تا برای گره‌گشایی از مشکلات ایثارگران دور هم جمع شویم، یک توفیق است و امیدوارم این تلاش‌ها مورد قبول خداوند متعال قرار گیرد.
وی بنیاد شهید و امور ایثارگران را متولی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران برشمرد و بیان کرد: مسئولیت رسیدگی به مشکلات این عزیزان بر عهده ما قرار دارد ولی همه دستگاه‌ها و نهادهای نظام، موظف هستند در خدمت قشر معزز ایثارگر باشند، چرا که شکل گرفتن نظام اسلامی و اساس آن بر پایه ایثارگری‌ها، شهادت‌طلبی‌ها و زحمات این عزیزان بود تا این امنیت و آسایش را برای همه ما به ارمغان بیاورند.
مدیرکل بنیاد استان ایلام تصریح کرد: امروز اگر ما به راحتی در کشور خود زندگی می‌کنیم و این چنین با آرامش خاطر جلسات خود را برگزار می‌کنیم، ولی در کشورهای همسایه آسایش و امنیتی وجود ندارد، نشان‌دهنده این است که نظام اسلامی ما پشتوانه و قدرتش از خون شهداست.
تولیده خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را ولی‌نعمتان جامعه خواند و گفت: همه باید در مقابل ایثارگران احساس تکلیف و احساس مسئولیت کنند. ما به عنوان خادم شهدا و ایثارگران وظیفه داریم که دست هر مسئولی که مشکل فرزند شهید، فرزند جانباز، فرزند آزاده و یا خود ایثارگر را حل کند به گرمی بفشاریم و از زحماتش تقدیر کنیم زیرا پدران آنها با گوشت، پوست و استخوان‌هایشان امنیتی به بلندای تاریخ برای ما به ارمغان آوردند.
انتهای پیام/