بررسی 950 پرونده جانبازان مازندرانی در کمیسیون احراز

تاریخ انتشاردوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۱
کد مطلب : ۳۵۹۲۰۸
مدیرکل بنیاد استان مازندران گفت: در کمیسیون احراز استانی، پرونده‌های 950 جانباز از شهرستان‌های ساری، قائمشهر و میاندورود مورد بررسی مجدد قرار گرفت.
بررسی 950 پرونده جانبازان مازندرانی در کمیسیون احراز
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی در حاشیه برگزاری نشست کمیسیون احراز که به‌منظور بررسی مجدد پرونده‌های جانبازان استان مازندران برگزار شد، گفت: در این کمیسیون 950 پرونده مربوط به جانبازان شهرستان‌های ساری، قائمشهر و میاندورود مورد بررسی مجدد و بازبینی قرار گرفته است.
وی گفت: کار بررسی احراز پرونده‌های جانبازان بیشتر شهرستانهای مازندران به صفر رسیده و مابقی پرونده‌ها تا 20 آذر ماه به اتمام خواهد رسید.
مظلومی افزود: با توجه به حجم بالای پرونده‌های تحت پوشش جانبازان استان، اعضای این کمیسیون در ستاد استان و شهرستان‌ها از ابتدای امر تاکنون، تلاش بی‌وقفه و گسترده‌ای را برای بررسی مجدد پرونده‌ها انجام دادند که این اقدام مثبت همکاران ما در بنیاد مازندران در این بخش جای قدردانی دارد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران تصریح کرد: بررسی مجدد پرونده‌های جانبازان در کمیسیون احراز نه تنها موجب ساماندهی پرونده‌ها بلکه به ثبت دقیق اطلاعات ایثارگر در سامانه  و سیستمی شدن مشخصات منجر خواهد شد.       
انتهای پیام/