در دیدار سرپرست بنیاد با فرمانده بسیج قوچان عنوان شد؛

هفته بسیج یادآور روزهای ایثار و مقاومت رزمندگان در دوران دفاع مقدس

تاریخ انتشارسه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۴
کد مطلب : ۳۵۹۲۰۹
هفته بسیج یادآور روزهای ایثار و مقاومت رزمندگان در دوران دفاع مقدس
به گزارش  ایثار واحد خراسان رضوی،حسین سجادی به مناسبت گرامی‌داشت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج قوچان در محل کارشان دیدار و گفتگو کرد.
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران قوچان  ضمن عرض تبریک این هفته گفت: هفته بسیج یادآور روزهای ایثار و مقاومت رزمندگان در دوران دفاع مقدس است که بحمدلله این تفکر هنوز هم در بین جوانان بسیجی وجود دارد.
 سجادی افزود: حضور بسیجیان در همین روزهای مقابله با ویروس کرونا به تمام مردم دنیا ثابت کرد که هر جا  لازم باشد بسیجی با تفکر کمک به هم‌نوع حضور فعال دارد و ایثار و از خودگذشتگی را سر لوحه تمام امور قرار می‌دهد.
در ادامه علی زرقانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج قوچان ضمن تقدیر و تشکر از حضور  سرپرست بنیاد شهید و هیئت همراه گفت: افتخار ما این است که بگوییم ما هم بسیجی هستیم و بسیجی بودن به معنی از خود گذشتگی و به فکر دیگران بودن است تفکر بسیجی شهدا، الگویی فاخر برای نسل جوان است و وظیفه ما ضمن حراست از ارزش‌های اسلامی و دفاع  از این مرز و بوم و انتقال این تفکر به نسل‌های آینده است.
گفتنی است؛ شهرستان قوچان از توابع استان خراسان رضوی که در 120 کیلو متری مشهد مقدس واقع شده  و پرونده 737 شهید، یک هزار و 612 جانباز،127 آزاده در بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان، سند افتخار غیورمردانی ست که برای سر بلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جانفشانی، فداکاری و مقاومت کردند و انقلاب اسلامی عزت بخشیدند.
انتهای پیام/

 
مهین شکیبا خبرنگار ایثار رضوی در شهرستان قوچان