ترویج و نشر فرهنگ و ارزش‌های دفاع مقدس از اهمیت فراوان برخوردار است

تاریخ انتشاردوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۴
کد مطلب : ۳۵۹۲۱۱
استاندار خوزستان با تأکید بر اهمیت ترویج فرهنگ مطالعه و توسعه کتابخوانی در استان خوزستان، گفت: باید تلاش کنیم از سامانه شاد در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بهره و استفاده مطلوبی صورت بگیرد.
ترویج و نشر فرهنگ و ارزش‌های دفاع مقدس از اهمیت فراوان برخوردار است
به گزارش «ایثار»، غلامرضا شریعتی در نشست  شورای اجتماعی و فرهنگی استان  خوزستان بر ضرورت توجه بیشتر به موضوع صیانت از حقوق شهروندی تاکید کرد و گفت: صیانت از حقوق شهروندی و رعایت موازین عفاف و حجاب بسیار اهمیت دارد و ادارات باید به این دو مقوله توجه بیشتری داشته باشند.
استاندار خوزستان با اشاره به ارزیابی فعالیت دستگاه‌های اجرایی در حوزه صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی، خاطرنشان کرد: نتایج بررسی دستگاه‌های اجرایی استان در ستاد صیانت از امنیت عمومی توسط دبیر ستاد اعلام می‌شود.
شریعتی به اهمیت ترویج فرهنگ مطالعه و توسعه کتابخوانی در استان تاکید کرد و گفت: باید تلاش کنیم از سامانه شاد در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بهره و استفاده مطلوبی صورت بگیرد.
عبدالرضا فرجیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز در این نشست با تاکید براینکه خانواده‌های شاهد و ایثارگر عزیزان خود را تقدیم نظام اسلامی کردند تا پرچم اسلام همچنان برافراشته باشد و به اهتزاز درآید، گفت: براین اساس دفاع از حقوق مردم و رعایت عفاف و حجاب و موازین اخلاقی بر همگان لازم و ضروری است. توجه به موضوع صیانت از حقوق شهروندی و عفاف و حجاب برای ما بسیار با اهمیت است.
وی با اشاره به طرح‌هایی که بنیاد در این حوزه داشته و فعالیت‌هایی که صورت گرفته، تصریح کرد: در سال 99 با وجود وضعیت شیوع ویروس کرونا باز هم با تلاش و پشتکار و استفاده از فضای مجازی و برنامه‌های حضوری با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در راستای توسعه فعالیت‌ها در حوزه صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی اقدام و به وظایف خود در این خصوص عمل کرده‌ایم.
انتهای پیام/