تکریم ایثارگران در دستور کار نشست مشترک شهرداری و بنیاد منطقه چهاردانگه

تاریخ انتشاردوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۵
کد مطلب : ۳۵۹۲۱۲
در نشست مشترک مدیر ایثارگران شهردای منطقه چهاردانگه با سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران،تکریم و رسیدگی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
تکریم ایثارگران در دستور کار نشست مشترک شهرداری و بنیاد منطقه چهاردانگه
به گزارش ایثار شهرستان ها"باقرعبداله زاده سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه چهاردانگه صبح امروز یکشنبه در نشست مشترک با مدیر امور ایثارگران شهرداری،تکریم و رسیدگی به امور خانواده های معظم شهدا وایثارگران و همچنین مرمت و بازسازی گلزار شهدای محله یافت آبادتهران را مورد بحث و تبادل نظر قراردادند.

عبداله زاده در این نشست با تبریک هفته بسیج گفت:تکریم و رسیدگی به خاندان معظم شهدا و ایثارگران وظیفه ذاتی و سازمانی ماست و مشارکت شهرداری در این حوزه همواره قابل تقدیر است و امیدواریم با همکاری مددکاران هر دو اداره و مشخص کردن ایثارگران با اولویت،بتوانیم خدمات شایسته ای را به این عزیزان ارائه کنیم.

الهام فتحی مدیر امور ایثارگران شهرداری چهاردانگه نیز با تاکید بر خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و نیز ترویج فرهنگ ایثار و شهادت،گفت:ایجاد فضای معنوی در راستای فرهنگ ایثار و شهادت در شهر و نیز برگزاری مراسم و یادواره های شهدا،تکریم و دیدار با خانواده های ایثارگران،در دستور کار مجموعه شهرداری است،اما با توجه به بیماری کرونا با محدودیت هایی روبرو هستیم.

وی افزود:تمام ظرفیت های شهرداری برای خدمت رسانی به ایثارگران و خانواده های معظم شهدا،در کنار مجموعه بنیاد است تا بتوانیم دین خود را به این عزیزان اداکنیم.
در این نشست نحوه مشارکت شهرداری،در مرمت مجموعه گلزار شهدای یافت آباد نیز بررسی شد.
انتهای پیام/