مدیرکل بنیاد خراسان رضوی

تفکر بیش از 8 هزار شهید بسیجی استان خراسان رضوی، گسترش اندیشه انقلاب است

تاریخ انتشاردوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۹
کد مطلب : ۳۵۹۲۲۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: افتخار این استان تقدیم هشت هزار و 443 شهید بسیجی است که گسترش اندیشه انقلاب، تفکر شهدای بسیجی است.
تفکر بیش از 8 هزار شهید بسیجی استان خراسان رضوی، گسترش اندیشه انقلاب است
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، حجت الاسلام حسین معصومی دوشنبه سوم آذرماه به مناسبت هفته بسیج گفت: بسیج تنها نیرویی است که خواب راحت از ابرقدرت‌های جهانی، آمریکای جهانخوار و هم پیمانانش را گرفته است و امروزه آنان در معادلات نظامی‌ خود، حساب جداگانه‌ای برای عنصر بسیج بازکرده‌اند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در خصوص ویژگی‌های نیروی بسیجی افزود: بسیج نه برای آب وخاک و نه برای عناصر پست مادی، بلکه برای رضایت حق تعالی کار و تلاش می‌کند، بسیج حافظ ره‌آوردهای اسلام ناب محمدی است.
وی به سلاح نابود نشدنی بسیج اشاره و خاطر نشان کرد:  بسیج سلاحش ایمان و منطقش عدالت اسلامی است و تمامی فعالیت‌های یک نیروی بسیجی با هدف رضایت خداوند به صورت داوطلبانه و خود جوش و در مسیر " عندربهم یرزقون" انجام می‌شود.
این مقام مسئول با بیان اینکه بزرگترین آرزوی یک نیروی بسیجی شهادت به درگاه خداوند است، تاکید کرد: استان خراسان رضوی بیش از 17 هزار شهید تقدیم اسلام و نظام کرده است که از این تعداد هشت هزار و هزار و 443 شهید بسیجی به صورت داوطلبانه هزاران کیلومتر دورتر از خانه و خانواده خود به مقام رفیع شهادت نائل آمدند.
وی ادامه داد: بسیجی خود مسئولیت به روی دوش خودش می‌گذارد و هر جا به کمک بسیجی نیاز باشد، آنجا می‌رود زیرا تفکر بسیجی گسترش اندیشه انقلاب است.
گفتنی است؛ سند هویت انقلابی مردم خراسان رضوی، پرونده 17 هزار و  293 شهید، 49 هزار و 813جانباز و سه هزار و 396 آزاده است که به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عزت بخشیدند.
انتهای پیام/

نرجس محمدی خبرنگار ایثار رضوی