مهم‌ترین وظیفه مسئولان حفظ سلامت جامعه شاهد و ایثارگر است

تاریخ انتشاردوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۹
کد مطلب : ۳۵۹۲۲۵
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: مهم‌ترین وظیفه مسئولان این نهاد در شرایط کنونی، حفظ سلامت جامعه شاهد و ایثارگر است.
مهم‌ترین وظیفه مسئولان حفظ سلامت جامعه شاهد و ایثارگر است
به گزارش «ایثار»، غلامرضا باقرزاده در خصوص برگزاری کارگاه آموزشی که در راستای ارتقای سطح آگاهی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی ایثارگران، در مرکز مشاوره شاهد و ایثارگر هرمزگان برگزار شد، گفت: با توجه به گرمای شدید این استان، معمولا کارگاه‌های مشاوره‌ ای که به صورت گروهی است در نیمه دوم سال برگزار می‌شود.
باقرزاده با اشاره به همه‌گیری ویروس کرونا، تأکید کرد: بنیاد در راستای محافظت از کانون خانواده ایثارگران، کارگاه‌های آموزشی برگزار می‌کند تا با ارتقای سطح آگاهی والدین از بروز خطرات احتمالی و آسیب‌های اجتماعی پیشگیری کند.
باقرزاده خاطرنشان کرد: مهم‌ترین وظیفه مسئولان این نهاد در شرایط کنونی، ابتدا حفظ سلامت جامعه شاهد و ایثارگر است، به‌همین دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در جلسات مشاوره‌های گروهی حائز اهمیت است.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان با بیان اینکه کلاس‌ها و مشاوره‌های گروهی، پنجشنبه‌های هر هفته برگزار می‌شوند، گفت: با توجه به اعلام محدودیت‌های کرونایی در سراسر کشور، تلاش می‌کنیم با برنامه‌ریزی دقیق و مناسب، جلسات بعدی بر اساس نیاز سنجی‌های متقاضیان، به‌صورت حضوری یا مجازی  برگزار شود.
انتهای پیام/