ترویج فرهنگ شهید و شهادت یکی از بزرگ‌ترین وظایف آحاد جامعه است

تاریخ انتشارسه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۹
کد مطلب : ۳۵۹۲۲۸
امام‌جمعه شهرستان عجب‌شیر در دیدار با جانباز و ایثارگر عباس نژاد گفت: ترویج فرهنگ شهید و شهادت یکی از بزرگ‌ترین وظایف آحاد جامعه اسلامی است
ترویج فرهنگ شهید و شهادت یکی از بزرگ‌ترین وظایف آحاد جامعه است
به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از عجب‌شیر، حجت‌الاسلام شربیانی امام‌جمعه این شهرستان به اتفاق محمد زمانی دادستان انقلاب، شاه‌محمدی فرمانده سپاه ناحیه و احمد خیرخواه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران عجب‌شیر از جانباز و ایثارگر هشت سال دفاع مقدس رجب عباس نژاد دیدار و تکریم کرد.
حجت الاسلام و المسلمین محمود شربیانی ضمن تبریک و تهنیت هفته بسیج گفت: ترویج فرهنگ شهید و شهادت یکی از بزرگ‌ترین وظایف آحاد جامعه اسلامی است.
امام‌جمعه عجب‌شیر با اشاره به اینکه هفته بسیج یادآور سال‌ها شجاعت، ایثار و مقاومت است، گفت: رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس روحیه بزرگ ایثارگری و شجاعت داشتند که باید این روحیه در نسل جدید تقویت شود.
در ادامه محمد زمانی دادستان انقلاب شهرستان عجب‌شیر افزود: ایثارگران از ماديات چيزی نمی‌خواهند و آنچه نزدشان ارزشمند است ارزش‌های الهی است.
دادستان انقلاب عجب‌شیر خاطرنشان كرد: خانواده شهدا برای پایداری اسلام ناب محمدی باید ادامه‌دهنده راه شهدا باشند و مکتب اهل‌بیت (ع) را نسل به نسل انتقال دهند.
خیرخواه رئیس بنیاد شهرستان در این دیدارها با اشاره به تلاش بنیاد شهید و امور ایثارگران در مرتفع نمودن مشکلات بیمه‌ای و درمانی ایثارگران گفت: دیدار و سرکشی از جانبازان در بستر بیماری، روند درمانی آن‌ها را تسریع و باعث افزایش روحیه این عزیزان خواهد شد.
انتهای پیام/